На сьогоднішній день створювати інтер’єр різних приміщень досить таки цікаво, так як існує величезна кількість найрізноманітніших матеріалів.

Вітальня є тією кімнатою, яка поєднує в собі кілька функцій. Тут члени сім’ї проводять спільний відпочинок – спілкуються, дивляться телевізор, відзначають свята. Так само в вітальні господарі приймають гостей. По тому, як виглядає вітальня, складається загальне враження всього будинку.

Створюючи інтер’єр вітальні, необхідно враховувати той факт, що ця кімната є сполучною з усіма іншими приміщеннями. Оформляючи вітальню, потрібно знайти центр і почати планування кімнату від нього. Наприклад, це може бути телевізор або камін. Велике місце при оформленні залежить від підлогового покриття, штор, кольору і освітлення. Потім, в залежності від стилю, можна почати оформлення інтер’єру.

Класичний стиль завжди був модним і популярним. Він підкреслює витончений смак господарів, а так же затишок, комфорт і розкіш. Оформляючи кімнату в даному стилі, дуже важливо правильно підібрати колірну гамму і геометричні форми. У вітальні повинні переважати спокійні відтінки (кремові, коричневі, світло-блакитні, світло-зелені). Сьогодні, при створенні класичного стилю, використовують великі люстри, станини картини, настінні бра, ефектні свічники.

Ретро стиль оформляють у себе вдома ті, хто любить кольору: помаранчеві з червоним, рожеві з чорним, зелений з жовтим. Всі ці відтінки можна застосувати в оббивці меблів, обробці, аксесуарах. Даний стиль відрізняється посиленим освітленням. Тому слід заздалегідь подбати про придбання люстр на шнурах, торшерів, ламп з бахромою. Щоб ще більше підкреслити ретро стиль, можна додати фотографії минулих років, стару друкарську машинку, грамофон і інші старовинні елементи.

Стиль модерн передбачає максимальне вільний простір і не любить строгих ліній. Тут використовуються світлі відтінки, які поєднуються з червоними, коричневими, золотистими і жовтими. У такому стилі не обійтися без скла і дерева. На вікно вішають штори з ламбрекеном і підхватами. Основні риси даного стилю – простота і природність.

Сучасний стиль, є найпоширенішим і закликає використовувати тільки все необхідне. Його основні риси – це незвичайність форм, функціональність, використання сучасних матеріалів. У такому стилі поєднуються одразу кілька: хай-тек, модерн, мінімалізм. Такий стиль підійде як для невеликої, так і величезної вітальні.