До оформлення вітальні власники будинків і квартир відносяться дуже серйозно. Це пов’язано з тим, що вітальня вважається універсальною кімнатою, в якій відбуваються зустрічі з друзями, а також найчастіше збирається вся родина.

Серед різноманіття стилів, оптимальним варіантом для оформлення по праву вважається сучасний стиль. Він схожий з білосніжним полотном, який можна прикрасити по своєму бажанню. Але, не дивлячись на його багатоликість, при облаштуванні вітальні важливо враховувати характерні особливості стилю.

До речі, на сайті http://www.safe.ru/catalog/seyfy/oruzheynye-shkafy-i-seyfy/ ви можете придбати сейфи для зброї вже зараз.

Особливу увагу при оформленні сучасної вітальні потрібно приділити вибору меблів. Вибрати дивани та інші необхідні предмети досить просто, якщо знати, яким вимогам вони повинні відповідати.

Характеристика

Для сучасного стилю в оформленні вітальні характерні наступні особливості:

  • вільний простір. Стилю характерний мінімалізм. Чим більше вільного місця, тим краще. Предметів інтер’єру має бути не надто багато;
  • якісне освітлення. Освітлювальних приладів повинно бути достатньо, щоб візуально зробити приміщення ширше. Для цих же цілей рекомендується використовувати світлі тони при оформленні стін і стелі;
  • обробка. Облицювання поверхонь може бути виконана як натуральними, так і штучними матеріалами. Стеля можна зробити натяжною в кілька рівнів, підлогу укласти ламінат або штучний камінь, а стіни коректувати за допомогою шпалер, декоративної штукатурки або фарби;
  • поєднана планування. Дозволяє зробити приміщення просторим. Найкраще поєднувати вітальню в сучасному стилі з кухнею або лоджією;
  • елементи декору. Декоративних елементів має бути мінімальна кількість. Ідеально впишеться в інтер’єр камін, кімнатні рослини, акваріуми різних розмірів і текстиль з натуральних матеріалів.

Особливості вибору меблів

Меблі в сучасній вітальні повинна бути багатофункціональною і естетично привабливою. Бажано не захаращувати кімнату її великою кількістю, а вибрати те, що необхідно.

При виборі диванів варто звернути на модульні варіанти. Вони, при великої місткості, які не здаються занадто громіздкими і ідеально вписуються в загальний інтер’єр. Крісла бажано вибирати в тон дивану. Поруч з ними можна встановити кавовий столик, виконаний з дерева або скла. Другий варіант виглядає більш повітряним.

Хорошим варіантом для облаштування вітальні буде також вибір модульної стінки. Вона дозволить розмістити всі необхідні елементи декору, а також встановити сучасну техніку або акваріум.