У сучасному світі рідкі шпалери – один з важливих елементів оздоблювальних матеріалів, без якого важко уявити облаштування житлових і офісних приміщень. Вони абсолютно відрізняються від звичайних шпалер.

Оскільки вони мають вигляд особливого покриття, який нагадує фарбу або декоративну штукатурку. У з’єднання рідких шпалер входять роздроблені частинки кори дуба і бавовни, слюд, желатин, натуральний шовк і сухі водорості.

Нетрадиційна структура рідких шпалер дає можливість декорувати їх різними малюнками, орнаментами, візерунками, і відповідно контролювати консистенцію і щільність даного матеріалу.

Щоб створити благородний вид поверхні облаштовується споруди рідкі шпалери наносять на виключно рівну поверхню з бетону або гіпсокартону. Призначені, абсолютно, для внутрішніх робіт.

Оскільки зразки не несуть небезпеки для людського організму їх можна без всяких побоювань для облаштування дитячої кімнати або спальні. А також допоможуть створити затишну і теплу атмосферу. Рідкі шпалери бувають: шовкового, бавовняного, целюлозного типу.

Особливості

У складі шовкового виду міститься посилена концентрація шовкового волокна. Виробляється в рідкому і порошкоподібному стані. Перевагою є можливість субстанції наносити на основи з бетону та гіпсокартону без значних вад.

Бавовняні складаються майже зі ста процентного бавовни, екологічно чистого матеріалу дев’яносто дев’ять відсотків і два відсотки становлять слюди, різні штучні добавки і целлюлозную клейову сполучну добавку.

Целюлозні шпалери найекономніший тип. Для їх виробництва використовують продукти переробки деревини: саме її волокна додають в оздоблювальну суміш. Особливий склад дає можливість застосовувати такі рідкі шпалери при обробці стін в холодильнику і приміщеннях, де відсутнє опалення.

На магазинних полицях можна виявити два види рідких шпалер: в сухому порошку і в рідкому стані. Перший варіант потрібно розвести водою і нанести на поверхню, а другий знаходиться вже в готовому вигляді. Наноситися шпалери спеціальним валиків, шпателем або фарборозпилювачем.