Підвісні унітази увійшли в ужиток в епоху мінімалізму. Дані вироби з’явилися у вісімдесятих роках минулого століття, як новий і кращий сантехнічний продукт. 

Треба було виправдати і переконати споживача в необхідності встановити такий унітаз в своєму санвузлі. Для цього можна навести такі критерії:

  • вільна підлога;
  • приховані комунікації в сантехніці;
  • презентабельний, оригінальний зовнішній вигляд.

Врахуйте: функціональних інновацій в такому унітазі немає! Отже, перший пристрій не змінилося, зовнішній вигляд став тільки більш солідним.

Тут система дренажу води зазнала глибокі інновації. Оголошений мінімалізм, зажадав приховати все, крім чаші. Для цього дренажний резервуар обережно фіксувався в стіні. Зовні була тільки кнопка для зливу води.

Переваги

Цікавої особливістю підвісних сантехнічних виробів є системна різниця між їхніми плюсами і мінусами.

Переваги підвісних унітазів включають такі:

  • Вільний підлогу. Це правда – на підлозі нічого немає. На додаток до полегшення очищення, даний критерій дозволяє створити єдиний візерунок плитки. Однак, найкраще дана особливість проявляється в візуальному розширенні простору. Споживач оцінює обсяг приміщення відповідно до квадратурою вільного підлоги і стелі.
  • Приховані комунікації в сантехніці. Це якість також візуально збільшує обсяг кімнати.
  • Мінімалізм конструкції. В цьому випадку маркетологи сильно схитрували. Зрештою, бак і комунікації не видно, а просто приховані. І лише чаша залишилася зовні.
  • Оригінальний зовнішній вигляд. Цей критерій просто разючий. Тим більше, якщо нічого іншого в туалеті не виділяється.

Однак, якщо звичайний унітаз може бути встановлений практично без проблем, то тут, з підвісним виробом, вам доведеться багато переробляти. І демонтаж теж неможливий. Для заміни висячого унітазу з установкою потрібно новий ремонт в санвузлі – і зрозуміло, тільки з боку фахівців.