Ринок пропонує широкий асортимент ванн. Саме з цієї причини здійснити вибір не так просто, як може здатися на початку. Завжди хочеться витратити бюджет з максимальною користю.

Які види ванн існують сьогодні?

Нижче представлений перелік найбільш популярних варіантів:

  • чавунна;
  • сталева;
  • акрилова.

Безумовно, чавунна ванна має велику кількість позитивних аспектів. По-перше, вона практично вічна. Якщо мова йде про використання ванни в квартирі, то кращого варіанту немає.

Адже її можна реставрувати нескінченну кількість разів. Наприклад, після 10 років експлуатації емальоване покриття прийшло в непридатність. Воно покрито тріщинами і сколами. Жовті плями всюди не дозволяють комфортно приймати ванну. В цьому випадку можна використовувати рідкий акрил з метою реставрації. Професіонали виконують її так ефективно, що обиватель не зможе відрізнити, де знаходиться відреставрована, а де абсолютно нова.

Чи варто купувати сталеву ванну?

Головною негативною стороною сталевий ванни вважається дуже швидке охолодження води. Буквально за десять хвилин вона може втратити до 5 градусів в залежності від навколишнього оточення і сезону.

Народні очумельци знайшли вихід. З донної боку ванни організовується спеціальний каркас, який акуратно заповнюється звичайної монтажною піною. Природно, ефективність методу не викликає сумнівів.

Ціна також цілком доступна. Однак все одно сталева ванна навіть з такою доопрацюванням не зможе порівнювати з чавуном.

Акрилові ванни самостійно практично не використовуються. Вони являють собою вкладиші, які встановлюються (вклеюються) в інші види ванн. Строго кажучи, існують фірми, які можуть забезпечити створення вкладиша необхідної форми для нестандартної ванни.

Вкрай важливо якісно вклеїти вкладиш, щоб під нього не потрапляла вода і не допускати накопичення там.