Останнім часом тренд на використання ванн в квартирах продовжує спадати. Все більше людей замислюються над тим, щоб забезпечити у ванній кімнаті максимально можливий вільний простір. І ванна в цьому випадку є головною проблемою на шляху досягнення поставленої мети. Однак, і душова кабіна не завжди виявляється привабливим виходом з ситуації, що склалася.

Самостійне створення душового куточка

У переважній більшості випадків ванна кімната вся відбувається плиткою. З огляду на це приміщення стає вологонепроникним. У цьому його головна перевага. Отже, цілком можна самостійно спробувати організувати душовий куточок.

Все, що для цього буде потрібно:

  • лоток;
  • піддон;
  • перегородки;
  • душова система.

Лоток і душову систему все ж краще придбати в спеціалізованому магазині. По-перше, самостійно їх виготовити неможливо. По-друге, від їх справного функціонування залежить повна відсутність проблем в подальшій експлуатації.

Кращим матеріалом для душових перегородок стане полікарбонат. Привабливість його полягає в неймовірною міцності при невеликій питомій масі. Можна не сумніватися щодо наданої навантаження на стіни.

Самостійне виготовлення душового піддону

Душовий піддон можна виконати самостійно з бетону і плитки. По суті в процесі створення немає нічого складного. Важливо лише витримати належний ухил у бік зливу.

Це робиться для того, щоб залишок води після прийому душу зливався самостійно під дією сили тяжіння. Якщо цього не зробити, в душі постійно буде присутній нехороший запах.

Переусердствованіе зі створенням кута для природного скочування вологи призведе до можливого падіння (легко можна посковзнутися під час прийому душу). Важливо! Для самостійного душового піддону найкраще використовувати керамограніт з рифленою поверхнею.