Будівельний ринок пропонує сучасні матеріали для використання їх у створенні системи опалення та гарячого водопостачання.

Так як більшу роль відіграють в даних системах труби і фітинги, то сьогодні великим попитом користуються полімерні труби. Це цілком виправдано, тому що такі вироби по праву заслуговують своєї переваги в силу суттєвих переваг.

У чому полягають переваги таких виробів?

Переваги даної продукції полягає в наступному:

  • Навіть якщо труби мають малий діаметр, пропускна здатність їх залишається на належному рівні, так як внутрішня поверхня виробів ідеально гладка, чого не можна сказати про інших видів труб, наприклад, металевих.
  • Полімерні труби не піддаються процесу корозії, що робить їх експлуатацію довговічною. Крім того, даний аргумент сприяє використовувати вироби для прокладки внутрішніх комунікацій.
  • На полімерних поверхнях виключається відкладення солей, в порівнянні зі сталевими виробами.
  • Буквально все вироби, включаючи труби для подачі гарячої води, є екологічно чистим матеріалом. Вся продукція піддається перевірки санітарно-гігієнічним службам, яка і виносить цей вердикт.
  • Вся продукція пропонується за низькою вартістю, так як вироби мають малу вагу, еластичні. За рахунок таких властивостей не потрібно спеціальної техніки для їх транспортування з залученням фахівців потрібної кваліфікації.
  • Обробка виробів не складає труднощів, так як можна скористатися простим ножем або ножівкою.

Чи не буде правильним, якщо не сказати, що такі вироби мають і недоліки. Він один і полягає в тому, що полімерні труби найкраще використовувати під землею або під час монтажу прихованих комунікацій, так як під впливом сонячних променів вироби можуть стати м’якими.

Безумовно, якою буде трубопровід, якщо не застосовувати спеціальні елементи з’єднання – фітинги. Звичайно, за допомогою таких елементів монтаж можна здійснювати і самостійно, проте найкращим варіантом стане, якщо звернутися до фахівців, які мають чималий досвід роботи в даній справі і знання.