Установка металевих дверей необхідна, щоб підвищити безпеку сім’ї. Останнім часом почастішали випадки злому житла. Тому потрібно вжити заходів щодо підвищення безпеки.

Якість і надійність дверей багато в чому залежить від її правильної установки. У цій статті описуються нюанси, пов’язані з цим.

Способи установки

Існує два види монтажу двері, в залежності від типу будинку:

  • внутрішній – рама двері в такому випадку розміщується всередині дверного отвору і фіксується в стіну з торця; такий метод більш надійний, але має об’ємні монтажні роботи;
  • накладний монтаж – рама двері виготовляється іншої конструкції, що дозволяє виконати накладну установку – вона прикладається до лицьовій стороні будинку і прикручується до стіни.

Фахівці з монтажу дверей повинні бути відомі особливості кожного виду установки. Це дозволить підлаштовувати методи в залежності від типу конструкції будинку. Велике значення має і тип дверей. Якісний товар має посилену раму і петлі, що подовжують термін служби дверей.

Етапи

Щоб змонтувати металеві двері в дерев’яному будинку необхідно використовувати такі інструменти:

  • дриль;
  • бензинову або електричну пилку;
  • шуруповерт;
  • рівень і схил;
  • болгарка.

Монтаж починається з перенесення розмірів дверної рами на дверний отвір. Щоб підігнати розміри отвір під двері, можна використовувати крейду – їм потрібно обвести по краях стін в проході лінії, за якими потрібно вирізати новий отвір. Мел добре видно і він погано стирається. Після цього електропилкою можна розширити дверний проріз. Коли цей етап виконано, можна переходити безпосередньо до монтажу.

Монтаж дверей

Він починається з установки рами в дверному отворі. З огляду на особливості конструкції дверної рами, потрібно підготувати краю стіни для монтажу двері. Виконуючи внутрішній монтаж, необхідно просвердлити отвори в місці кріплення свердлом, меншим за діаметром від шурупа. Якщо цього не зробити, при закручуванні в масив дерева, воно лопне через внутрішнього тиску. Коли рама виставлена ​​по рівню і перевірена схилом, можна закручувати гвинти. Їх довжина повинна бути відповідною і відповідати масі двері. При накладної установці відрізняється лише напрямок закручування гвинтів.

Якісна установка дверей дозволить убезпечити членів сім’ї та майно в будинку.