Компанії, які розвиваються намагаються швидко розширювати клієнтську базу, бути кращими у своїй ніші, тому буквально борються за кожного клієнта.

Що прийшли на прийом радо зустрічають, пропонують приємний відпочинок на комфортабельному, м’якому і затишному дивані. Секретар запропонує відвідувачам каву, чай, щоб час в очікуванні тяглося не так нудно. Правила хорошого тону знайомі всім офісним працівникам. Однак офісні меблі послужить відмінним місцем відпочинку і самим співробітникам, а не тільки клієнтам.

Чим же так незамінний офісний диван?

Всі поважають себе організації і фірми обов’язково оснащують офісний простір комфортабельної м’якими меблями – диванами, кріслами. Подарувавши приємний відпочинок в обідню перерву своїм співробітникам, власники компаній можуть розраховувати на їх продуктивну роботу протягом дня. Офісні дивани незамінні. Сьогодні можна підібрати найрізноманітніші моделі під певний стиль інтер’єру і м’які меблі буде вдало гармоніювати із загальним оформленням.

Ще кілька років тому дивани в офіс виглядали безликими і однотипними. Їх стриманість відлякувала, а суворість не мала у своєму розпорядженні до приємного проведення часу. Сьогодні власники офісів підбирають будь-які моделі – від безсмертної класики до карколомного модерну. Виробники м’яких меблів постаралися на славу, запропонувавши споживачам широкий асортимент чудової продукції.

Дивани в офіс приємно дивують покупців, залишаючи незабутні враження. Споживачі зачаровані меблевим продуктом для офісних приміщень більше, ніж диванами для віталень. Різноманітні форми, розкладні і звичайні модифікації, чарівна гама кольорів, широкий вибір оббивних матеріалів. Вітчизняні та зарубіжні виробники планомірно поставляють на ринок новітні розробки.

Лідери з продажу якісної меблів – італійські компанії. Але можна вибрати меблі будь-якого виробника з не менш гідними експлуатаційними характеристиками, якщо уважно почитати відгуки споживачів, обрати перегляд пропозицій меблевих магазинів. Диван в офісі виконує кілька основних функцій:

  • допомагає розслабитися персоналу в обідню перерву;
  • служить для якісного прийому відвідувачів;
  • створює і підтримує імідж компанії.

Тому, підбираючи м’які меблі в офіс, керуються певними принципами. Неможливо купити предмети меблів, які просто сподобалися або підійшли за ціною. Дизайн меблів, колір завжди гармоніюють з офісним інтер’єром. Дивани не повинні бути яскравими або занадто строкатими плямами в приміщенні. Вони лише підкреслюють стиль оформлення офісного кабінету, приймальні, переговорної, конференц-зали, але не більше того.

Властивості офісних диванів

Меблі для громадського користування досить сильно відрізняється від тієї, яку вибирають в будинку, квартири, дачі. Окрім краси і стилю дивани обов’язково повинні бути максимально міцними, надійними, з зносостійкого оббивкою. Відвідувачі приходять в організацію з різною комплектацією. Якщо меблі не зможе витримувати щоденні інтенсивні навантаження, то швидко розвалиться.

В офісних кабінетах варто дорожча і елітна м’які меблі. Дивани простіше в плані зовнішнього вигляду вибирають для приймальних. Одне залишається незмінним – висока якість меблевих атрибутів, їх чудові характеристики. Зносостійка оббивка продовжить експлуатаційний ресурс диванів. Вони будуть довго виглядати красивими і представницькими. До того ж, важливо вибирати такі моделі, за якими не складно доглядати.