На багатьох кухнях до цих пір можна зустріти не зовсім сучасні та практичні стільниці. Причини їх існування на кухнях можуть бути різні.

У кого-то немає коштів, щоб поміняти стару стільницю на нову і сучасну, а у кого-то просто немає бажання це робити.

Відомо, що через десяток років така стільниця через вплив зовнішніх факторів: рідин, пара, жиру, температури і просто від часу розклеюється, набухає і деформується. Особливо це характерно для стільниць з ДСП (особливо з пухкою структурою).
вибираємо стільницю

Якщо говорити про сучасних якісних столешницах, то їх все частіше виготовляють зі сталі, акрилу і каменю (як штучного, так і натурального). Такі стільниці не тільки привабливо виглядають, але і відрізняються своєю практичністю.

За співвідношенням ціни і якості найбільш вигідним придбанням будуть стільниці зі штучного каменю від виробника. В даному випадку ви отримуєте оптимальне поєднання якісних і естетичних характеристик.

Сучасні технології дозволяють робити з цих матеріалів стільниці найрізноманітніших форм, що привабливо для тих людей, які люблять оригінальні та цікаві рішення в дизайні.

Не залишаються осторонь і якісні характеристики і властивості даних матеріалів. Адже сталь або камінь не так сильно сприйнятливі до тих впливів, які можуть бути на кухні.

А це значить що дані стільниці прослужать довше, не втрачаючи при цьому своїх якісних характеристик і привабливого зовнішнього вигляду. Але, звичайно, не варто забувати правильно доглядати за такими поверхнями.

Набагато різноманітніше і якісніше в даний час стали і матеріали, які використовують для декоративного покриття стільниць.

Дані покриття відрізняються більшою міцністю і тепер вони менше схильні до негативних факторів кухонних середовища.

Багато з таких стільниць відносяться до бюджетних варіантів і обійдуться вам набагато дешевше, ніж, наприклад, стільниці з натурального каменю.

Тому, якщо вам подобається фактура каменю, а придбати натуральну стільницю немає можливості, то можна вибрати таку декоративну поверхню, яка буде цей камінь імітувати.

Купувати стільницю краще в магазинах, які мають хорошу репутацію і тих, де вам можуть дати грамотну консультацію.

Особливо це важливо, якщо вам необхідна стільниця нестандартної або складної форми. В цьому випадку вам все правильно розрахують і ви не будете розчаровані своєю покупкою.

При бажанні можна також скористатися послугами дизайнерів, які підберуть стільницю, найбільш підходящу під існуючий інтер’єр. Вибір колірного оформлення досить важливий в даному випадку, так як сучасна якісна стільниця служить досить довго.

Якщо ви прийняли остаточне рішення по заміні стільниці на своїй кухні, то звертайте увагу на сучасні та практичні матеріали, які довгий час будуть радувати око.