Вітальня є дуже важливою кімнатою в будинку, саме в ній домочадці відпочивають, дивляться розважальні програми і приймають гостей. Це приміщення повинно бути універсальним, функціональним і, безумовно, красивим.

Вітальня повинна бути однаково підходити для різних видів діяльності. Можливо, затрималися гості залишаться у вас ночувати, тому наявність розкладного дивана у вітальні не завадить. Якщо ви любите влаштовувати посиденьки з друзями, то приміщення повинно бути максимально просторо, що б вмістити всю вашу дружну компанію.Чаше всього інтер’єр вітальні складає м’які меблі, багатофункціональна стінка, журнальний столик і крісла.

В зарубіжних країнах вітальню прийнято поєднувати з їдальнею, тому в їх будинках дуже великі приміщення для прийому гостей і відпочинку. У більшості українських будинків кімнати маленькі, тому мілину потрібно вибирати особливо ретельно. Сучасні виробники м’яких та корпусних меблів пропонують дуже багато варіантів виконання, матеріалів і квітів, дизайнерські меблі здатна навіть найменшому приміщенню надати витонченості та функціональності. Що стосується м’яких меблів, то вибирати її потрібно виходячи з розмірів приміщення, форми кімнати і призначення меблів. Дивани можуть бути класичні прямі, кутові і трансформери. Залежно від наповнення, матеріалів каркаса і механізму розкладання дивани підходять для щоденного сну або в якості гостьового варіанту.

Для щоденного сну краще купувати дивани з пружинним блоком, вони краще підтримують хребет під час сну і більш довговічні. Найміцнішим буде металевий каркас, але трохи поступається йому по довговічності каркас і МДФ, які більш легкий і стійкий до вологи і корозії. Дивани на каркасі з ДСП сааме дешеві, але дуже не надійні, що вийшли з ладу елементи практично не піддаються ремонту. Матеріал оббивки так само краще вибирати більш щільний, зручний в прибиранні і не мазкий, особливо, якщо в будинку є маленькі діти. Стінку потрібно вибирати так само виходячи з розмірів кімнати і кількості речей, які необхідно в ній вмістити. МДФ так само буде оптимальним за ціною і якістю матеріалом.