При будівництві будь-якої споруди або будівлі необхідно подбати про її гідроізоляцію. Від якості використовуваного матеріалу буде залежати те, наскільки довговічною вийде споруда і її комфортність в ході експлуатації. Зараз на ринку представлено безліч найрізноманітніших будматеріалів, тому вибрати підходящий може бути непросто. Вибираючи будівельні суміші для гідроізоляції, варто зупинити свою увагу на сухих сумішах, які можна використовувати в самих різних умовах.

Головною перевагою будь-яких сухих сумішей – рулонних матеріалів або цементних складів – є те, що вони підходять для самих різних поверхонь. Такі будматеріали відрізняються міцністю, довговічністю, безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища.

Вартість гідроізоляційної суміші залежить від її складу і сфери застосування. Різноманітні комбінації добавок і наповнювачів дозволяють вибрати найбільш підходящий варіант для різних цілей. Їх можна застосовувати і для спорудження басейну, і для будівництва дачі.

Сухі суміші для гідроізоляції дуже прості у використанні. Для їх застосування не потрібні особливі навички або спеціальну техніку. Виняток становлять рулонні матеріали. Порошок зазвичай продається в пакетах. Його потрібно розвести водою в певній пропорції, перемішати, після чого суміш наносять на підготовлену поверхню.

Всі будівельні гідроізоляційні суміші складаються з трьох основних компонентів: в’язка речовина (смола, цемент і ін.), Наповнювачі (пігменти, кварц, перліт, слюда), хімічні добавки (водовідштовхувальні речовини, прискорювачі і сповільнювачі застигання, полімери, пластифікатори).

Суха захист від вологи варто зовсім недорого, що дозволяє заощадити при будівництві і ремонті. Це пов’язано з нескладною технологією виробництва складу, яку застосовують виробники. Всі інгредієнти розбивають на фракції відповідного розміру, висушують, дозують і перемішують в певній пропорції, потім суміш фасують по пакетах різного об’єму.

Сухі будівельні суміші можна розділити на кілька категорій: бетонні (фракція більше 5 мм); розчинні (фракція менше 5 мм); дисперсні (дуже дрібні фракції), які продаються не у вигляді порошку, а як мастика. Особливі властивості різних видів будматеріалів дозволяють підібрати оптимальний варіант для обробки різних поверхонь.