Перед початком будівництва будинку будь-яка людина починає замислюватися над питанням вибору матеріалу. У всі часи дерево було популярним матеріалом для будівництва будинку. На сьогоднішній день можна побачити деякі старовинні споруди з дерева, які мають історичну цінність. Будівництво заміського будинку з натурального дерева має певні позитивні сторони і деякі недоліки.

Основною перевагою зведення заміського будинку з натурального дерева є екологічна безпека матеріалу. У холодну зиму в будинку буде зберігатися тепло, в жарку і сонячну погоду тут свіжо, прохолодно. Безумовно, дерево зберігає тепло в приміщеннях і не виділяє шкідливі речовини, як наприклад інші штучні матеріали. Тому в дерев’яному будинку завжди зберігається прекрасний мікроклімат. Якщо будівництво будинку буде виконуватися з дерева хвойних порід, наприклад, кедр, який в складі деревини містить фітонциди. У приміщеннях будинку буде приємна атмосфера насичена запахом смоли, хвої. Фітонциди допомагають боротися організму людини з багатьма легеневими, простудними захворюваннями.

Переваги використання матеріалу:

  • Усередині приміщень будинку зберігається сприятливий мікроклімат незалежно від пори року;
  • Дерево – матеріал екологічно чистий, не виділяє шкідливих речовин або специфічного запаху для організму людини;
  • Можна заощадити фінансові кошти на будівництво фундаменту, на оздоблювальні матеріали для фасаду або кімнат;
  • Немає необхідності використовувати велику кількість спеціалізованої техніки при будівельних роботах, наприклад при зведенні будинку з цегли необхідний міксер для перемішування бетону;
  • Можна заощадити на опаленні. Наприклад, якщо будинок використовується як дача, приїхавши в зимовий час можна виконати опалення за пару годин. Погодьтеся, що цегляна споруда вимагає більшого часу на обігрів приміщень, можливо потрібно половина дня, щоб цегляний будинок прогрілося.