Сучасні захисно-оздоблювальні покриття і розчини фактично є майже готовим продуктом – це напівфабрикати, які для введення в роботу вимагають мінімальних трудових витрат.

Зазвичай це просто зачиннення водою, кількість якої має точно відповідати інструкціям, надрукованим на упаковці.

Значний асортимент продукції дає можливість підібрати матеріал під будь-які погодні умови, під дизайнерські вимоги, при цьому відповідність заявленим високим стандартам і якості гарантується виробником.

У зовнішніх роботах важливим визначальним фактором при зовнішній обробці будівель є стійкість і міцність фінішного шару до впливу погодних умов. Для того щоб забезпечити яскраву, ефектну «картинку» фасаду, і при цьому зберегти її надовго, в сухі будівельні суміші додають ряд компонентів, які в домашніх умовах неможливо виготовити і точно дотримати пропорції з технічних причин.

Переваги використання будівельних сумішей, приготованих в заводських умовах:

  • Строго витримана гранулометрія компонентів;
  • Дозована, ретельно відміряна процентна складова всіх фракцій (в деяких сумішах кількість інгредієнтів доходить до декількох десятків);
  • Адаптація під необхідний температурний режим – гідрофобізуючі, воздухововлекающие, водоудерживающие добавки забезпечують підсумкову міцність і дають можливість працювати в широкому діапазоні температур;
  • Присутність модифікаторів – компонентів, що відповідають за легкоукладальність, пластичність, покриваність готової суміші, що дозволяє знизити витрату розчину.

Будівельні компанії, які використовують сухі будівельні суміші, зазначають такі фактори, як набагато кращі показники адгезії готової суміші порівняно з розчином, приготованим по-старому. Стабільний, однорідний склад забезпечує ідеальний зовнішній вигляд фінішного покриття, рішення складнощів з транспортуванням завдяки зручній розфасовці, нанесені суміші не розшаровуються. За рахунок включення до складу штукатурки армирующих волоконних і полімерних добавок оздоблювальний шар не тріскається при усадці будинку.

Сухі будівельні суміші – різний склад для різного застосування

Класифікуються суміші в залежності від характеру робіт, а об’єднує їх загальний «бонус» – легкість в приготуванні і можливість механізувати операції по максимуму, скоротити час на виконання робіт, а значить, знизити видаткову кошторис. До того ж зручна фасування продукції дозволяє закуповувати саме ту кількість матеріалу, яка необхідна.