Зовсім недавно багато хто став використовувати гумову тротуарну плитку, яка має велику кількість позитивних якостей в порівнянні з асфальтом. Що стосується укладання, то з цим може впоратися навіть новачок в цій справі.

Шукаєте хороший сайт на якому можна дізнатися про консалтинг? Радимо вам дізнатися про консалтинг в Петербурзі ця інформація корисна і допоможе вам.

Область застосування гумою тротуарної плитки великий, так як її використовують на дитячих майданчиках, в школах і дитячих садах. Основними якостями гумової тротуарної плитки є те, що вона міцна, приємна на дотик і на ній м’яко. М’якість плитки досягається тим, що склад цього плитки має пористу структуру.

Ті, хто вже використовував гумову плитку, можуть сказати про те, що вона так само не нагрівається влітку, тому ви легко зможете ходити по ній босоніж. Що стосується укладання плитки, то тут вона буде така ж, як і укладання звичайної плитки. Укладається гумова плитка на утрамбований пісок і може мати різні форми укладання, які ви можете вибрати самі. Якщо ви хочете створити якусь композицію з гумовою тротуарної плитки, то тоді бажано використовувати кілька кольорів, що б можна було виділити той чи інший фрагмент.

Плитка виготовлена ​​з гумової крихти це щось зовсім інше, ніж звичайне плиткове покриття. Основна сфера її застосування це мощення паркових і садових доріжок, дитячих майданчиків, майданчиків біля басейнів, ступенів і багатьох інших об’єктів.

Популярність гумової плитки пов’язана з її достоїнствами. Наприклад ця плитка ідеально підходить як матеріал для мощення дитячих майданчиків, з тієї причини, що вона є травмобезопаним матеріалом, який допоможе запобігти падіння, а якщо воно все-таки відбудеться гумове покриття максимально знизить травмонебезпечні наслідки. До речі зараз тут купують ламінат

Інше достоїнство гумової плитки полягає в тому, що на ній не утворюються калюжі і крім того на тлі цього покриття добре помітні будь-які предмети, що також допомагає запобігати травмонебезпечні ситуації. Товщина гумової плитки становить від 3 до 4 см, укладається вона на заздалегідь підготовлену поверхню, це може бути грунт або щось інше.

Якщо передбачається укладання такої плитки на асфальтове або бетонне покриття то доцільніше і економічніше буде використовувати плитку товщиною в 2 см. Гумова плитка хороша і для садових доріжок. Особливо вона хороша як настилка на ступені і як матеріал для облаштування підходу до басейну. Це пов’язано з її антиковзаючим покриттям, як і у випадку з дитячим майданчиком на ступенях і біля басейну воно може врятувати життя.