Новий рік для мільйонів людей є одним з найбільш очікуваних і найулюбленіших свят. Переважна більшість людей вважає за краще святкувати його вдома в колі близьких і рідних.

В цьому випадку рекомендується подбає про декорі квартири. Різні новорічні ідеї прикраси будинку допоможуть створити потрібну святкову атмосферу і зроблять зустріч Нового року воістину незабутньою.

Неможливо уявити собі Новий рік без його головної прикраси – пухнастою зеленою ялинки. Не важливо, яке деревце стоїть у вас вдома, штучне або натуральне, головне красиво його прикрасити.

Новорічні рішення для прикраси будинку не обмежуються тільки установкою ялинки. Надати святковий настрій можна багатьма елементами інтер’єру. Так, вікна можна прикрасити, намалювавши на них сніжинки або інші картинки відповідної тематики. На підвіконня можна викласти вату, яка буде символізувати сніг. На ваті слід розставити шишки, красиво розкласти блискучу мішуру.

Напевно найкращим декором для будинку стане новорічна прикраса квартири своїми руками. Сьогодні у всесвітній павутині можна знайти чимало майстер-класів з виготовлення різних іграшок і предметів інтер’єру. Наприклад, можна зробити гарний святковий декупаж пляшки з шампанським, а з лісових шишок і гілок сосни вийде оригінальна ікебана. Також красиво виглядатимуть гірлянди, розвішані по дому.

Їх легко зробити самостійно, так як для цього знадобляться тільки ножиці, кольоровий папір, клей і трохи фантазії. Не варто забувати і про такий чудовий святковому атрибуті, як свічки. Вони створюють особливу містичну атмосферу в новорічну ніч. Їх також можна красиво задекупажіть і розставити на святковому столі.

Прикрашаючи будинок до новорічних свят, важливо пам’ятати, що найголовнішою складовою будь-якого свята є все ж не зовнішній антураж, а гарний настрій і весела компанія!