Усі батьки хочуть, щоб у їхніх дітей було все найкраще. Тому для оформлення дитячої кімнати витрачається багато сил і часу. Особлива увага приділяється підбору меблів. Вони повинні відповідати високим стандартам якості. Від правильного вибору меблів залежить не тільки затишок, але і безпека малюка.

Особливості сучасних дитячих меблів

Широкий вибір дитячих шаф, ліжок і столів дозволяє створити індивідуальний і максимально комфортний інтер’єр навіть в приміщенні маленького розміру. Кутові шафи ергономічні і мають високу місткістю. Завдяки універсальної системі зберігання, всі речі розміщуються на своїх місцях і знаходяться в повному порядку. Столи-трансформери призначені для організації оптимального робочого простору школяреві. За допомогою зміни кута нахилу стільниці і ніжок столу підбирається ідеальне співвідношення габаритів стола і зростання дитини. Це дуже важливо для збереження правильної постави та гарного зору. Великим сім’ям відмінно підходять двоярусні ліжка і письмові столи для двох дітей. Такі меблі економить квадратні метри і у кожної дитини є своя особиста спальне та робоче місце.

У виготовленні меблів для дитячої використовують тільки з екологічно чистих матеріалів. Технологія виробництва передбачає суворе дотримання стандартів. У таких моделях відсутні гострі кути і деталі, які можуть завдати шкоди маляті. Всі кріплення мають особливою міцністю і розраховані на тривалі навантаження.

Секрети вдалої покупки

Важливо ретельно продумати всі нюанси майбутньої обстановки. Основними критеріями вибору дитячих меблів є:

  • вік і стать дитини;
  • його захоплення та інтереси;
  • площа приміщення;
  • стиль і дизайн оформлення кімнати;
  • величина сімейного бюджету.

Колірна гамма меблів в дитячій кімнаті залежить від смаку. Однак не варто вибирати дуже яскраві кольори, так як це може бути дратівливим чинником. Краще зробити один головний акцент у вигляді фотодруку або панно, а в іншому віддати перевагу пастельним тонам. Багато інтернет-магазини пропонують каталоги для детального ознайомлення зі своєю продукцією. У приємній домашній обстановці можна знайти ідеальний варіант, а не витрачати час і сили, бігаючи по торговим центрам. У пошуковому рядку задаються потрібні параметри меблів. Надаються всі необхідні розміри і забарвлення, які є в наявності.