Каркасний будинок – досить специфічна конструкція, яку неможливо експлуатувати без якісної зовнішньої обробки. При цьому, зовнішня обробка каркасного будинку повинна проводитися досвідченими професіоналами, здатними зробити її швидко, якісно і без будь-яких складнощів.

Чим обробити каркасні будинки?

Перш за все, варто розуміти, що зовнішня обробка каркасного будинку – це не тільки красиво. Обшивка бере на себе частину навантаження і тому важливо, що обшивочний матеріал мав високу механічну міцність.

Також, зовнішня обшивка каркасного будинку повинна бути стійкою до атмосферних опадів, і прекрасно переносити різкі коливання температури.

Компанія Світ каркас використовує для своїх проектів тільки високоякісні і надійні матеріали, здатні не втрачати своїх фізичних властивостей протягом десятиліть. До таких матеріалів відносяться:

  • ОСП. ОСП (абревіатура від орієнтовано стружкова плита) це перевірений часом матеріал, що поєднує в собі низьку вартість і високу механічну міцність. Конструктивно ОСП складається з деревної тріски, стружки, смоли, натурального воску і синтетичного клею. Незважаючи на те, що основа ОСП деревина, через смоли і клею цей матеріал чудово чинить опір вологи і його вкрай складно зруйнувати.
  • ЦСП. ЦСП (абревіатура від цементно-стружкові плити) досить новий, але добре зарекомендував себе матеріал. Являє собою плиту, що складалася з деревної стружки, цементу і гідраціонних добавок.

Відрізняється тривалим терміном служби, стійкістю до вологи і високу механічну міцність. Єдиним мінусом можна вважати велику вагу плити, проте, якщо каркас досить міцний, то він витримує і більш значне навантаження.

І той, і інший матеріал добре підійде для зовнішньої обробки каркасного будинку, але остаточне рішення повинен приймати власник будинку. Якщо проживати в котеджі планується тільки влітку, то можна заощадити і зробити обшивку з ОСП, а якщо є бажання жити в будинку цілий будинок, то матеріал ЦСП – кращий вибір.