Сьогодні у продажу є стільці, зроблені з пластику, металу, скла. Але більшість людей як і раніше роблять вибір на користь виробів з дерева.

Основні особливості

На ринку представлена ​​велика кількість різних варіантів стільців, зроблених з дерева. Стільці  стануть вдалим рішенням для банкетної меблювання кафе, ресторану або інших місць громадського харчування. Матеріалом виготовлення таких моделей є деревина. Виділимо найбільш явні особливості дерев’яних стільців:

 • В першу чергу, екологічність. Дерево – один з найбезпечніших матеріалів, виготовлені з нього предмети не виділяють токсинів і не провокують алергію.
 • Друге гідність полягає в довговічності: якісні дерев’яні стільці служать дуже довго, а при правильній експлуатації мають великий термін служби.
 • Такі вироби дуже привабливі, прекрасно і легко вписуються практично в усі інтер’єрні стилі. При необхідності можна замовити стільці з дерева під конкретно Ваш індивідуальний макет або дизайн.

Різновиди стільців

На перший погляд, дерев’яний стілець здається дуже простим, однак виділяють кілька видів.

 • класичний варіант легко дізнатися по ніжках, сидіння і спинки стандартної форми – він підходить для будь-яких приміщень;
 • моделі з підлокітниками.

Для невеликих приміщень ідеальною є складна модель, яка трансформується за рахунок наявності спеціального механізму. У складеному вигляді такий стілець займає мінімум місця і без проблем поміщається в будь-якому приміщенні.

Рекомендації по вибору

Для того, щоб вибрати якісний дерев’яний стілець, потрібно враховувати ряд нюансів.

По – перше, різновид деревини, використовуваної для виготовлення:

 • Дуб (красивий, стійкий до механічних впливів).
  Ясень (по відтінку світліше дуба, сприйнятливий до вологи і вимагає додаткової захисної обробки).
 • Клен (відрізняється однорідною текстурою, має красивий природний малюнок).
 • Горіх (добре піддається фарбуванню).
 • Вишня (характеризується пластичністю і легкістю обробки, а чітка текстура не змінюється після шліфування).

Крім матеріалу виготовлення, належну увагу заслуговує сидіння стільця. Воно може бути твердим або м’яким. В якості наповнювача найчастіше виступає поролон. Це якісний матеріал, який не змінює форму, не збивається і не деформується, залишається тривалий час, не втрачаючи первісних характеристик.