М’які меблі становлять основу інтер’єру вітальні. Як правило, типовий набір складається з дивана, пари крісел і пуфа.

При цьому вітальня – це місце де сім’я проводить велику частину часу, тут же ми зустрічаємо друзів або маємо залишилися погостювати родичів, тому вибір м’яких меблів для цього приміщення повинен проводитися з усією серйозністю.

Існує кілька правил, дотримуючись яких, необхідний гарнітур ви знайдете максимально швидко і вдало.

Меблеві салони часто надають знижки на меблеві колекції, тому якщо на вітрині ви побачили напис «дивани та крісла розпродаж» не полінуйтеся ознайомитися з пропонованим асортиментом.

Перше ж що потрібно щоб зробити правильну покупку, це мати чітке уявлення про те, що саме вам потрібно. Визначити це часто непросто, але в той же час цілком можливо.

В першу чергу необхідно виміряти параметри своєї вітальні і визначитися з тим, як і де ви хотіли б поставити нові диван та крісла. Це допоможе вам також точно визначитися з розмірами потрібної вам меблів.

Разом з цим слід також прийняти рішення про те, які саме елементи м’яких меблів ви хотіли б бачити в цій кімнаті: один або два дивана, крісла, тахту, кушетки або що-небудь ще.

Також визначіться з тією сумою, яку ви готові витратити на меблі – чи буде це проста модель, дизайнерське рішення або вам до душі елітні меблі.

Облаштовуючи вітальню, не варто боятися експериментів, так як саме це приміщення в якійсь мірі є особою вашого будинку і відповідно показником смаку.

Не потрапити під чари менеджера магазина виспівували дифірамби абсолютно не сподобався вам спочатку меблевому комплекту можна спочатку уявивши, якою саме має бути ваша нові меблі.

Істотно звузити коло вибору можна, визначившись спочатку з тим в якому стилі повинна бути виконана, бажана м’які меблі, а також сформулювавши своє уявлення про її кольорі.

Важливо при цьому буде і вибір матеріалу оббивки. Його слід робити з урахуванням не тільки естетичних якостей тканини, але і з точки зору її практичності, особливо в тих випадках, коли ваша вітальня часто стає місцем проведення вечірок і застіль або ж з вами живуть маленькі діти або домашні вихованці.

Оббивка є найбільш вразливою частиною меблів, тому її неправильний вибір призведе до необхідності проведення частих ремонтів.