Лайтбокс – один з найбільш прогресивних і практичних способів брендування. Він являє собою герметичну конструкцію з однією або двома панелями, яка додатково оснащена підсвічуванням.

Лайтбокс є ефективним рекламним інструментом, оскільки на відміну від інших може працювати цілодобово. Якщо вас цікавить питання виготовлення вивісок в Києві, на сайті нашої компанії printfactory.com.ua можна замовити за доступною ціною рекламні конструкції будь-якої форми, дизайну, розміру.

Чому лайтбокси так популярні

По-перше, такі конструкції можуть нести текстову і графічну рекламну інформацію. По-друге, вибір форм і розмірів конструкції обмежений тільки вашою фантазією. Якісний лайтбокс купить ви можете, перейшовши за посиланням. Серед переваг лайтбоксів також варто виділити наступне:

  1. цілодобовий режим роботи. Завдяки підсвічуванню, світловий бокс помітний навіть в темний час доби, а значить, він приваблює потенційних клієнтів навіть вночі;
  2. висока швидкість виготовлення, цінова доступність. Виготовлення світлових боксів не передбачає великої кількості дрібних робіт. Технологія створення рекламних конструкцій досить проста, тому вони мають невисоку вартість;
  3. практичність, простота обслуговування. Щоб підтримувати лайтбокс в презентабельному стані, досить у міру необхідності протирати панелі вологою ганчіркою. Світловідбиваюча панель захищає рекламні матеріали від вицвітання на сонці, тому їх потрібно міняти рідше, ніж у випадку зі звичайними банерами;
  4. простота монтажу. Лайтбокси можуть встановлюватися на фасадах і дахах будівель, всередині приміщень на підлозі або кріпитися кронштейнами до стелі.

Як правило, світловий бокс служить центральним елементом дизайнерської композиції. Але він може поєднуватися з будь-якими іншими рекламними засобами.

При грамотному оформленні лайтбокс стає ефективним інструментом для просування бренду. Саме з його допомогою можна розширити цільову аудиторію, підвищити впізнаваність бренду і кількість замовлень.

Якісні лайтбокси за доступними цінами

Наша компанія printfactory.com.ua більше 10 років займається брендуванням. Ми працюємо з використанням сучасного обладнання і матеріалів, тому готові виконати рекламні конструкції будь-якої складності. Наші фахівці враховують всі побажання клієнта при розробці дизайн-проекту рекламної кампанії.