Тераса – це відкритий майданчик, з настилом з будь-якого матеріалу, який примикає до будинку. Її можна побудувати на окремому фундаменті або без нього. Терасу можна виконати з будь-якого матеріалу: дерева, каменю, цегли, плитки. Найчастіше їх роблять з дерева, так як цей матеріал менш дорогий і є безпечним для дітей.

Настил в терасах також роблять з дерева, при цьому слід враховувати всі погодні умови і залишати між дошками в настилі зазор не менше одного – двох міліметрів. Під підлогою необхідно залишити вільний простір і провести водовідведення, щоб вся волога не накопичувалася, а йшла у двір. Сучасні дизайнери вважають за краще не робити настил з дерева, так як це виглядає по-селянськи, вони більше схильні до плитки.

У терасах слід не забувати і про огорожах, особливо якщо висота настилу досягає одного метра. Якщо ваша тераса розташована не так високо, то огорожу допоможе захиститися від вітру і настирливого погляду сусідів. Огорожу можна виконати з тоненьких прутів, а можна оповити квітами. Без квітів взагалі неможливо уявити жодне приміщення, тераси цьому не виняток.

Навколо неї можна посадити квіти по бордюру або в горщиках. Якщо ви хочете відгородитися від поглядів сусідів, то відмінно підійдуть чагарники по периметру тераси.

Для такого приміщення слід купувати спеціальну садові меблі, так як це все-таки відкритий простір і звичайна кімнатна меблі можуть бути схильна до різних природних факторів і прийде в непридатність. Така тераса безсумнівно стане улюбленим місцем у кожного члена вашої родини.