Останнім часом все більше зростає популярність водонагрівачів (бойлерів), їх наявність в міських квартирах гарантує їх власникам комфортне користування гарячою водою незалежно від традиційних відключень гарячої води і аварій на лініях тепломереж. Наявність ж бойлера в заміському будинку або на дачі – єдиний спосіб не відмовляти собі в задоволенні прийняти гарячий душ або ванну.

На сайті stylus.ua ви можете знайти детальну інформацію про водонагрівачі, їх види, будову, прочитати поради і рекомендації по їх вибору. Ознайомитися з найбільш популярними моделями бойлерів їх докладним описом. Подивитися обговорення моделей та відгуки їх користувачів.

Водонагрівач або бойлер Electrolux (він англ. Boiler) – являє собою апарат, призначений для підігріву води за рахунок джерела тепла, як правило, теплоелектронагрівачів або газового пальника. Існують два основних типи водонагрівача – проточний – який швидко підігріває проточну водопровідну воду і накопичувальний – в якому вода (проточна або налита вручну) нагрівається попередньо у відносно великої ємності води.

Якщо Ви підбираєте бойлер для мийки, то необхідно звернути свою увагу на можливості її монтажу під раковину, або над нею. Адже якщо Ви запланували встановити бойлер під мийку, а придбайте прилад з можливістю монтажу над мийкою, то Вам потрібно буде або міняти планування мийки, або повертатися в супермаркет і міняти бойлер.

Подовжити період експлуатаційної служби накопичувального водонагрівача може і внутрішнє покриття бачка. Для металу вода вважається агресивним елементом, тому виробники аналогічних конструкцій піклуються про додаткової захисту бойлерного бачка від корозійних процесів. Для цього використовується захисна емаль. Залежно від виробника, моделі накопичувального водонагрівача і його ціни можуть застосовуватися матеріали на основі звичайного скла, мелкодесперсіонная емаль, титанова емаль і інші її види. Бачок як правило має і додатковий теплоізоляційний шар, що дасть можливість зменшити втрати тепла і витрати електрики на розігрів холодної води.

Майже що всі Водогреев мають прекрасну можливість вертикального монтажу, однак не всі монтуються в горизонтальному положенні. Завдяки цьому, якщо місце для установки водогрея враховує монтаж горизонтальний, не забувайте дізнатися у продавця про цю можливість підібраного Вами водогрея.