Освітлення за допомогою ламп розжарювання влітає «в копієчку». Будинки, в офісі або на вулиці – скрізь потрібне світло в темний час доби. Та й тарифи по електроенергії тільки ростуть. Світлодіодне освітлення зменшує оплату рахунків без шкоди комфортного життя і зручності. Освітлення за допомогою ламп розжарювання влітає «в копієчку». Будинки, в офісі або на вулиці – скрізь потрібне світло в темний час доби. Та й тарифи по електроенергії тільки ростуть. Світлодіодне освітлення зменшує оплату рахунків без шкоди комфортного життя.

LED лампа – це освітлювальний пристрій, який вставляють в цоколь люстри і інших світильників. Якщо в лампі розжарювання світло виходить від вольфрамової нитки, яка розжарюється до 3000оС, з світлодіодом ситуація інша.

Електрика надходить на драйвер. Цей прилад контролює і управляє харчуванням лампочки. Далі харчування досягає діода, який випромінює світло. Потім розсіювач розподіляє світло в діапазоні кута 90-360 градусів.

Світлодіоди «виграють» у інших ламп за такими показниками:

Економія на оплаті рахунків. Одна led лампа споживає в 10 разів менше енергії, ніж розжарювання з тієї ж світловіддачею. Наприклад, при стандартному кімнатному освітленні 2700 лм знадобиться лампочка розжарювання 60 Вт або світлодіодна 6 Вт.

Довговічність – лід лампи служать 10-20 років. Це економить кошти для покупки нової «лампочки Ілліча» і час, який довелося б витратити на пошуки заміни.

Безпека – ніяких парів ртуті, брому або йоду. Ці токсичні компоненти містять люмінесцентні і галогенні лампи. Світлодіоди не несуть шкоди для здоров’я.

Екологічність – такі світильники безпечні для навколишнього середовища. Плюс не вимагають спеціальних методів утилізації, як КЛЛ або галогенні.

Зручність – при заміні лампи розжарювання на світлодіодну не доведеться купувати новий світильник. Цоколі лід пристроїв ідентичні ЛН. Просто вкрутите їх на місце старої лампочки.

Міцність – колби світлодіодних світильників виготовляють з міцного пластику. Більше ніяких порізів і зборів скла по підлозі. Також лампи обладнані антивандальним захистом.

Низька температура – з такою лампою неможливо обпектися. Колба нагрівається до 30оС – нижча за температуру тіла.

До недоліків відносять порівняно високу вартість ламп. Така ціна – показник якості драйвера, діода і інших комплектуючих. До того ж, довговічність ламп покриває вартість в рази. У дешевих світлодіодних лампочках виробники економлять на якості і не турбуються про вашу безпеку.