Диван не тільки частина інтер’єру, він універсальний за призначенням.

Щоб зробити покупку правильно, необхідно визначитися з метою застосування:

  • Якщо диван необхідно для сну, купувати потрібно зі спальним місцем 120 або 140 см. Доповненням буде подушка і тумба для постільної білизни.
  • Для сну можна купити і кутовий диван в тому випадку, якщо габарити спальні не дозволяють встановити повноцінний диван або ліжко. І місце економиться, і кути НЕ будуть кидатися в очі.
  • Дитячі дивани, малятка, бажано купувати з натурального основного і обшивального матеріалу. Важливий також колір вироби: краще яскраві тони.
  • Дивани для офісів різного характеру припускають вибір вироби в іншому плані. З огляду на велику прохідність, необхідно купувати диван з міцним каркасом і оббивкою, стійкою до стирання і втрату естетичного вигляду.

Для знайомства з різними типами диванів можна пройти на спеціалізований сайт компанії, де в каталозі побачити приблизні моделі. З огляду на призначення виробу, не варто економити на засобах для матеріалів. Це стосується і диванів, які використовуються для домашніх кінотеатрів, де постійно снують люди, і не тільки мешканці квартири. Це можуть бути знайомі, друзі, сусіди.

Ступінь жорсткості дивана

Спальне місце підбирають за ступенем жорсткості. Це залежить від індивідуальних запитів покупця або його можливостей за станом здоров’я хребта. Дітям і літнім людям купується низька посадка основи і м’яке місце.

Види наповнювачів

М’яка частина конструкції виконується різними типами наповнювачів:

  • Пружинні системи.
  • Пінополіуретанових.
  • Ламелі, або гнуто-клеєні виріб.
  • Іншого типу.

Як вибирати оббивку?

Краще, якщо оббивка буде легко митися і чиститися. Для цих цілей підійде натуральна або екошкіра. Ця оббивка показує смак господаря житла або керівника офісу. В цьому випадку диван може використовуватися в будь-яких цілях, аби каркас був міцним. Велюр також має респектабельний вигляд і служить довго. Рогожку вибирають при сучасних стилях, та й служить вона відмінно, форму тримає. З огляду на різний стиль приміщень, де дивани будуть встановлюватися, важливий також колір, малюнок, текстура тканини або шкіри.