У наш час на ринку будівельних матеріалів представлений широкий асортимент, завдяки чому можна вибрати те, що дійсно необхідно в тій чи іншій ситуації.

Так, пеноплоліуретан є деякою газонаповнених пластмас, яка має поліуретанову базу. Варто зазначити, що структура матеріалу практично повністю наповнюється бульбашками. Даний матеріал має досить невисоку вартість, при цьому володіє відмінними якісними характеристиками. Сам процес виробництва вимагає ретельного дотримання всіх технологічних процесів, при цьому рентабельність виробництва виправдовує всі складні технічні нюанси.

Переваги виробів з пеноплоліуретана:

· Низька теплопровідність, що дуже важливо для таких виробів;

· Прекрасна звукоізоляція;

· Ніяк не ускладнює конструкції за рахунок своєї легкості;

· Не має потреби в кріпленні, а в разі необхідності – проблем не виникає;

· Захищає метал від можливої ​​корозії;

· Може застосовуватися в широкому температурному діапазоні;

· Термін експлуатації досить тривалий і досягає 20 років і більше;

· Забезпечує пожежну безпеку;

· Біологічна нейтральність. Не може відбуватися процес гниття, цвілі або ж розмноження мікроорганізмів.

Вироби з пеноплоліуретана користуються великим попитом. Відбувається прокладка магістральних трубопроводів як утеплювач. Але найчастіше застосовується при теплоізоляції, гідроізоляції і акустичної ізоляції в будівельному секторі. Він може бути як промисловим, так і приватним. Для зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін пеноплоліуретана активно використовується, також при покрівельних роботах і безпосередньому зведенні фундаменту. Дуже важливо вибирати хорошу компанію, яка виробляє і займається продажем таких виробів. Ціна повинна бути обов’язково без націнок, а також, бажано – безпосередньо від виробника. Досвід роботи обов’язково потрібно враховувати, а також – можливість виконання нестандартних замовлень. Краще заздалегідь перевірити всі документи компанії і уточнити можливість доставки.