Прозорість – це властивість, якою володіє далеко не кожен матеріал. Ця риса властива тільки склу та пластику.

У промислових умовах цих матеріалів надається різна фактурність, відтінки, можливо і складання будь-яких композицій. Саме це робить скло і пластик багатофункціональними. Вони можуть поєднуватися як з деревом, металом, так і з іншими матеріалами, які будуть змінювати їх характер в залежності від створилося ансамблю. Їх можна включити в задніх фон будь-якої композиції, а можна і акцентувати увагу на них.

На сьогоднішній день дуже популярно не просто прикрашати кухню прозорими матеріалами, а й робити їх мало не головними деталями інтер’єру кухні. Можна зробити прозорі полки, на яких оригінально виглядатимуть красиві тарілки. Дуже цікаво виглядають і нижні частини кухонної композиції, виконані в прозорому матеріалі. Кожна господиня подумає, що прозорість – це синонім чистоти. Так воно і є, прозорий фон, обрамлений холодними металевими рамами, повинен постійно перебувати в ідеальному стані, що додає особливої ​​клопітність. Але не так, як гадалося.

Сьогодні відомо безліч різновидів прозорого пластику і скла, які не сприяють залишенню розлучень і плям, що робить їх більш практичними у використанні і не буде мучити наших господинь постійної відтирка. Більш того, можна зробити скло напівпрозорим, що привнесе в загальний фон трохи загадковості, казковості, особливо якщо використовувати нейтральну або яку-небудь кольорову підсвітку.

Прозорість користується успіхом також і в створенні обідніх столів і деякої кухонній техніці. Наприклад, незвично виглядає витяжка з прозорого скла, яка одночасно може бути і люстрою, а робоча поверхня, зроблена з небиткого скла, створить бажання готувати навіть у самих ледачих господарок.

Скло

Різних стилів кухонного оформлення підійдуть самі небувалі на перший погляд скляні фантазії. Є стилі, які просто вимагають скляних композицій, кухня без них виглядає просто важким нагромадженням меблів. Класичну, виконану з натурального дерева і має аналогічну фактуру кухню, обов’язково потрібно розбавити скляними вкладками. Цими так сказати вкладками можуть бути і напівпрозоре скло, лите з особливим пісочним малюнком, а можна і з неабиякими малюнками, виконаними вручну.

Середземноморський стиль і стиль кантрі просто неможливо уявити собі без скляних вкраплень. Це надає легкості і хмарної легкості романтичним ноток даних стилів. Оригінально буде виглядати, якщо доповнити дані інтер’єри незвичайними фігурками, писаними тарілками і цікавими картинами в скляних рамках.

Пластик

Сучасні дизайнери широко використовують пластик для прикраси кухні. Це пояснюється тим, що можливості пластика просто необмежені: їм можна надати абсолютно будь-яку форму, пофарбувати в будь-який бажаний колір і при цьому вони є абсолютно екологічними. Але так було далеко не завжди. Років 50 назад перероблений пластик заборонялося використовувати як деталь інтер’єру або навіть як прикраса за його шкоди оточуючим. Тому його просто витіснили з виробництва, поки не з’явилися нові технології, за допомогою яких, пластик став абсолютно нешкідливим. Свого часу різні види пластика використовувалися у військових цілях, сьогодні ж вони не замінні навіть в медицині, за рахунок нових технологій. У створенні меблів з ДСП і МДФ використовуються синтетичні пластикові матеріали, які також не приносять ніякої шкоди їх користувачам.

Метал

У меблевих салонах можна знайти меблі на будь-який смак і колір, ось тільки все одно вона не всім подобатися і не всім підходить. Але якщо замовити меблі за власним дизайном і схемою, ви отримаєте незамінний інтер’єр, який буде відображати саме ваш характер. При складанні дизайну варто приділити особливу увагу поєднанню металу та скла, зараз це як не можна кращий варіант. Така кухня завжди буде ультрасучасної і красивою, а ансамблі, створений з цих унікальних матеріалів, додасть особливу своєрідності загальному тону кухні.

Широкою популярністю такі поєднання стали користуватися, коли з’являлися різні торговельні та бізнес центри, вокзали, будівлі сучасних госпіталів. Використання ж прозорого або напівпрозорого скла, обрамленого в метал, стало просто справжньою знахідкою для сучасних дизайнерів. Столи, стільці, крісла, шафи – все виглядає просто чарівно. З таких метало-скляних композицій виробляються розсувні перегородки, який поділяють, наприклад, кухню з їдальнею.

Передові технології створили просто безмежні можливості в використанні скла і пластика. Тепер з ними можна зробити все, що завгодно для досягнення дизайнерських цілей, для додання їм необхідних форм і розмірів. Можна різати, свердлити без побоювання, ці матеріали стійкі і до температури, і до ударів, і до вологи, існують навіть скла, здатні гнутися в будь-якому напрямку. Ніщо не зможе зашкодити їх.