Слушні поради, які ви не почуєте ні в одному магазині, стосуються того, як вибрати меблі для кухні на замовлення.

Здавалося б, що складного. Викликав зморщок, виклав свої побажання. Він майстер – розбереться у всьому сам. Виявляється, все залежить не тільки від ваших фантазій. А від чого, давайте розбиратися по порядку.

Нюанси, з якими варто розбиратися до замовлення меблів:

  • Ви встановите нову кухню в приміщення відразу? Або зробите ремонт? Якщо ремонт потрібен, то починайте його до установки гарнітура.
  • Кухні за індивідуальним проектом роблять будь-якого розміру. Але вам, як користувачу, необхідно знати, що 20% площі – це межа для розміщення меблів і техніки.
  • Якщо буде вбудована побутова техніка, то заздалегідь продумайте її розміщення і перенесення розеток, труб, витяжок.
  • Визначтеся з об’ємом шафок – для цього оціните реально, скільки посуду, начиння, продуктів ви в них поставите.
  • Для обідньої зони продумайте форму столу, меблі для декору, допоміжну меблі.
  • Якщо кухня нестандартна, з кутами, нішами, виступами, продумайте який меблями їх заповнити.

Ось тепер ви готові викликати замірника, обговорювати кошторис на новий кухонний гарнітур і інші меблі.

Як вибрати матеріал для кухні на замовлення?

Кожен мріє, щоб кухні на замовлення недорого обходилися, але в той же час були якісними і на століття.

Який матеріал – така і ціна, звикли думати ми. Чи так це? Давайте поміркуєм.

Всім відомо, що МДФ або ДСП – матеріал для бюджетного варіанту кухонь. В умілих руках майстра можна цілком виготовити з них міцну меблі.

Але не для всіх поверхонь кухні підійде МДФ без захисту. На фасади, корпуси береться МДФ, який можна додатково покривати плівкою ПВХ, пластиком, емаллю, шпоном, акрилом.

Структура МДФ схожа за структурою з натуральною деревиною. Використовуючи спеціальні композити, просочення, підсилюють стійкість матеріалу до «кухонним агресорам»: грибок, цвіль, волога, перепад температур.

Для стільниць вибирається міцний матеріал. На ньому не потрібно економити. Адже навантаження на стільницю досягає 23 і більше кг. На сьогодні найбільш надійним, та й самим практичним вважається штучний камінь. Він вигідний і за ціною, і по довговічності, ніж натуральні аналоги. До того ж він легше стикується, а за рахунок незвичайного малюнка стики і шви відмінно маскуються.

Для кухонного фартуха вибирається кераміка. Вона не боїться частого миття. Довго тримає колір і блиск. Та й співвідношення ціни-якості-довговічності у цього матеріалу найвигідніше.