У наш час досить популярні сталеві ванни, завдяки своїй невисокій вартості. Крім того, ванни, виготовлені зі сталі, досить різноманітні за своїм дизайном. Ванни зі сталі набагато легші, ніж ванни з чавуну, що дозволяє їх досить легко транспортувати і встановлювати.

Недоліком таких ванн також є їх емальоване покриття. Крім того, що покриття з емалі вельми чутливо до будь-яких зовнішніх пошкоджень, сталеві стінки є недостатньо міцними, і мають властивість прогинатися, що, в кінцевому рахунку, негативно позначається на стані покриття. Встановлюючи сталеву ванну, необхідно відразу ж подбати про якісну звукоізоляції.

Деякі виробники комплектують такі ванни спеціальним поліпропіленовим каркасом, який не тільки виконує шумопоглинаючі функції, а й надає додаткову стійкість досить легкої конструкції. Слід зазначити, що вода в сталевих ваннах досить швидко остигає до кімнатної температури.

Тому любителям тривалого лежання в пінній ванні доведеться постійно додавати в ванну гарячу воду, так що в даному випадку використання сталевого виробу буде досить НЕ економним.

Останнім часом також стали випускатися ванни з акрилу – легкого, міцного, гігієнічного і дуже надійного матеріала.Спеціфіческіе особливості акрилу дозволяють надавати йому практично будь-які форму, що дає повний простір для дизайнерської фантазії.

Акрилові ванни можуть бути кутовими, асиметричними, круглими і будь-яких нестандартних форм. Крім того, вони забезпечують підвищену комфортабельність при використанні завдяки сидінням, підлокітникам, всіляких вигинів для більш зручного положення голови і спини.

Властивості акрилу дають можливість інтегрувати в ванну, виготовлену з такого матеріалу, будь-які гідромасажні системи, поручні, підголівники, підсвічування. В акриловій ванні так само, як і в чавунній, добре зберігається висока температура води. При цьому ванна тепла і приємна на дотик. Акрил створює чудову ілюзію м’якості при торканні до нього, що в значній мірі сприяє розслабленню. Акрилові ванни набагато простіше в догляді, в порівнянні з чавунними і сталевими аналогами.