Для максимальної зручності користувачам створені рулонні штори з електроприводом. Для того щоб затінити вікно, не потрібно підходити до вікна, достатньо натиснути на пульт управління і штори в автоматичному режимі будуть опущені.

Стильове рішення штор виконано в мінімалістичному дусі: звичайне полотно по довжині вікна. Виконує функцію щодо захисту від сонячного світла. Зручно застосовувати в місцях, де використання гардин не практично:

  • на кухні;
  • в лоджії;
  • на веранді;
  • в мансарді.

Види

Рулонні штори з електроприводом є вал, на який намотується полотно. Вона буває відкрита і закрита. У закритій вал ховається в пластикову коробку. У відкритій – намотане на вал полотно знаходиться у відкритому огляді. Кріплення проводиться за допомогою куточків на віконній коробці.

Полотно розгортається по поздовжніх напрямних з волосіні або планок з пластика. Вони утримують полотно від провисання при нахилі, подиху вітру.

Полотно виконується з поліестеру, просоченого вологостійкими і пиловідштовхуючими складами. Внизу полотно утримує поперечна планка.

Механізм згортання і розгортання діє за рахунок двигуна, встановленого в відкритих шторах збоку, в закритих – всередині коробки.

Задіяний електричний привід при натисканні кнопки дистанційного пульта. У сучасних моделях встановлені спеціальні реле, що спрацьовують при подиху вітру або посиленні потоку світла. У цьому випадку полотно розгортається в автоматичному режимі.

Є моделі з можливістю програмування згортання і розгортання завіси в певний час доби. Таймер спрацьовує в певний час. Це зручно при великій зайнятості, щоб не відриватися на такі дрібниці, як задвигании штор.

Серьзно виробники встановлюють запобіжник на електропровід щоб уникнути згоряння двигуна при перепадах напруги. Є моделі з сонячною батареєю і запасним акумулятором, що дає можливість користуватися механізмом при відключенні електроенергії.

Особливості

Автоматичні рулонні штори мають незаперечну перевагу в:

  • офісах, установах, де за допомогою дистанційного пульта здійснюється управління механізмом з одного місця, що дає можливість підняти або опустити завісу одночасно в декількох приміщеннях;
  • приміщеннях з високими вікнами, де вручну неможливо розсовувати штори;
  • дизайні сучасних квартир, забезпечуючи комфортне проживання власникам.

Вибір

При покупці рулонних штор бажано робити упор на виробника. Вироби надійних постачальників відрізняються неперевершеною якістю.

При виборі виробів інших виробників звернути увагу на якість полотна. Воно обов’язково повинно просочуватися вологовідштовхуючим покриттям. Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблені направляючі. Надійні виготовляють з міцної пластмаси або алюмінію.

При покупці виробів від китайських виробників є ймовірність придбати модель з бистросгорающім моторчиком.