Європейці пізнали всю красу східної культури лише в кінці 18 століття. Всю першу половину 19-го століття схід представляли загадковим світом, в якому життя людини гармонує з природою. Прихильники романтизму (письменники, художники) невпинно повторювали про це таїнство. Вже в 20-му столітті європейці стали активно запозичувати деталі інтер’єру азіатських жителів: меблі, прикраси, килими. Зараз же східний стиль повністю адаптований до планувань наших будинків, але немає меж людській фантазії і ще багато цікавих рішень інтер’єру можна реалізувати.

Головна відмінність прийшов до нас з Азії стилю – велика кількість елементів декору.
У вітальні покладається використовувати мереживну тканину для оздоблення стін (з дрібним орнаментом). Оскільки непорушних правил в питанні інтер’єру бути не може, то, якщо вам завгодно, стіни можна зробити монохромними, для цього буде потрібно фарба теплих відтінків (беж, червоний, жовтий).

Для тих, хто вважає за краще дотримуватися інтер’єрних традицій і збирається застосувати тканину для прикраси стін, важливий момент! Малюнок повинен складатися з тонких, кучерявих ліній і різних геометричних фігур (точки, кола) і представляти собою складну абстрактну мозаїку. Тому що вважається, що коли людина дивиться подібний візерунок, це допомагає відволіктися від мирських проблем і повернути душевну рівновагу.

Особливість класичної обробки стін під Схід у використанні лише натуральних матеріалів, які гармонійно поєднуються з такою прикрасою, як килими (і з меблями). Якщо ж стіни і без килима вже досить декоровані, то він повинен бути хоча б на підлозі. Але за принципами дизайну бути він повинен непомітним.

Крім усього сказаного, східний стиль відрізняється ще й комбінуванням різних фактур. Відмінне поєднання матового керамограніта і прозорого скла, глянсовою плитки і червоного дерева.

Щоб інтер’єр був закінченим, буде потрібно придбати низьку, м’які меблі, бажано з подушками, всілякі аксесуари, відповідні обраної тематики.