Останнім часом стіни будинків, квартир та офісів фарбують фарбою. Це зручно, швидко і економічно. Час поклейки шпалер закінчився. Фарба набагато практичніша, за нею простіше доглядати. Одного разу підготувавши стіни до фарбування, ви зможете фарбувати їх в будь-який колір. З плином часу, якщо колір набридне, ви з легкістю можете перефарбувати стіни в інший колір. Поміняли меблі – перефарбували стіни.

Стіну перед фарбуванням обов’язково потрібно підготувати. Поверхня стіни повинна бути ідеально рівною, без шорсткостей і тріщин. Для підготовки стіни використовують шпаклівку,. Підготовка стін відбувається в кілька етапів, тому і шпаклівку необхідно вибирати для фінішного, стартового і фасадного шару. Тільки в цьому випадку у вас буде ідеально рівна стіна.

Якщо придбати неякісну ґрунтовку і шпаклівку, або пропустити один шар, то в підсумку на вашій стіні з’являться тріщини, будуть відшаровуватися шари фарби. Тому рекомендується купувати якісний товар і чітко дотримуватися технологію підготовки стін, а потім і її фарбування. Це тільки на перший погляд, здається, що технологія проста.

Сама процедура займе в сам певну кількість часу, тому запасіться терпінням. В один день вирівняти стіни, нанести 3 шари шпаклівки ніяк не вийде. Необхідно виконувати роботи поступово і давати стіні висохнути. Термін сушіння залежить від температурних умов вашого приміщення. Це може бути день або три. Прочитавши докладні інструкції, ви відразу визначите, які додаткові інструменти вам знадобляться в роботі. Це дозволить вам закупити все необхідне раз і позбавить від випадків, коли в розпалі ремонтних робіт виявляється, що забули купити абразивную губку. Такі несподівані повороти при ремонтних роботах значно подовжують терміни.