У сучасному світі все частіше люди для облицювання квартири застосовують вінілові і бамбукові шпалери.

Варто зазначити, що даний вибір досить прийнятний і доступний кожному покупцеві за вартістю. Давайте ж розглянемо більш докладніше, які позитивні особливості мають дані два види шпалер. В першу чергу, почнемо з вінілових шпалер.

Варто відзначити, що їх найголовнішою перевагою вважається саме міцність даного виду шпалер. Вони складаються з двох шарів і саме тому досить довговічні і відповідно міцні і надійні.

Необхідно також підкреслити і той факт, що вінілові шпалери зовсім неможливо порвати при обклеюванні. Більшість людей вибирають саме вінілові шпалери для обробки з тієї причини, що вони служать досить тривалий час. Отже, виробники встановили точний термін експлуатації даних шпалер. Це 10 – 15 років.

Покриття вінілових шпалер влагоустойчивое, тому при забрудненні ви зможете легко і швидко їх протерти вологою ганчіркою. Їх майже неможливо пошкодити. У сучасному світі ви легко зможете підібрати максимально відповідний вам колір і відтінок. Тепер давайте все ж поговоримо про позитивні особливості флізелінових шпалер. В першу чергу, хочеться відзначити і той факт, що бамбукові шпалери складаються повністю з натуральних матеріалів.

Вони зовсім не містять і не виділяють токсичні і шкідливі сполуки. Фахівці підкреслюють, що бамбукові шпалери повністю безпечні для здоров’я і життєдіяльності людини. Такий тип шпалер зовсім не боїться води і підвищеної вологості. Навіть при намоканні бамбукові шпалери дуже швидко висихають і відповідно приймають свою колишню форму. Саме з цієї причини такі шпалери найчастіше використовують для оздоблення приміщень з підвищеною вологістю. Пам’ятайте, бамбукові шпалери пропускають повітря, тим самим забезпечуючи правильну циркуляцію повітря в кімнаті.

Якщо вам набридне обрана забарвлення флізелінових шпалер, ви зможете дуже легко їх перефарбувати в потрібний колір. Як сказано вище, дані шпалери мають досить невисоку ціну і саме тому цінуються серед споживачів.