Для приміщення з постійними перепадами температури і рівня вологості необхідно підбирати меблі відповідної якості, здатні протистояти цим несприятливим факторам.

Переваги меблів з масиву для кухні очевидні, адже натуральна деревина відрізняється високою міцністю, і за рахунок додаткової обробки стає невразливою перед впливом грибка, цвілі навіть в безпосередньому контакті з водою.

Дерево твердих порід, таких як дуб, бук, ясен, а також береза, горіх, вільха, здатне ефективно протистояти несприятливим зовнішнім чинникам. З деревним масивом цього не відбувається, а додатковий захист, в тому числі, спеціальне покриття з екологічно чистої фарби, лаку або масла, робить його і зовсім невразливим. Крім того, ці меблі здатна витримувати великі навантаження, що важливо для підвісних шафок з посудом.

Також в числі переваг – висока естетичність, ефектність зовнішнього вигляду і багато різноманітних варіантів обробки.

Особливості виготовлення меблів для кухні з масиву

Виробництво меблів з масиву для кухонь складається з наступних етапів:

  • Підготовка сировини – сушка спиляних стовбурів, розпил на необрізну і не торцованную дошку з подальшим сортуванням та подрезкой;
  • Виготовлення деталей з використанням високотехнологічних верстатів з ЧПУ;
  • Фарбування, лакування або покриття спеціальним захисним маслом;
  • Установка фурнітури, декору, збирання меблів і доставка.

Готові вироби відрізняються бездоганним, оригінальним зовнішнім виглядом за рахунок унікальної структури натуральної деревини, підкресленою декоруючими і захисними складами. При цьому для стилів лофт і прованс характерні світлі відтінки, в той час як для класики – темні.

Так як на кухні крім підвищеної вологості і перепадів температур присутні і інші негативні зовнішні фактори, включаючи освіту пара, що несе елементи жиру та іншої органіки, меблі покривається надійними вологостійкими складами. За рахунок високої міцності вона здатна витримувати різні вібраційні навантаження, які можуть виникати при роботі побутових електроприладів. Однак поверхні її необхідно обов’язково захищати від впливу надмірно високих температур – не ставити на них гарячий посуд без спеціальних підставок. Що стосується вибору, то все залежить від смаку.