Сучасним і досить зручним покриттям для підлоги сьогодні є ковролін, за ступенем затишності він перевершує інші підлогові матеріали. Основними перевагами прийнято вважати простоту настилу такого покриття для підлоги і зручність його використання протягом усього експлуатаційного терміну. Але, щоб правильно вибрати хороший ковролін, необхідно заздалегідь ознайомитися з головними характеристиками цього покриття для підлоги.

Вибираючи ковролін для будинку потрібно пам’ятати, що він поділяється на синтетичний, а також натуральний, з яких натуральний коштує дорожче, оскільки зроблений з натуральної вовни. Синтетичний ковролін також може в собі поєднувати використання натуральних волокон разом з синтетичними волокнами. Поряд з натуральним ковроліном, синтетичний прослужить довше. А від того, який тип волокон був використаний при його виробництві, можуть істотно змінюватися його характеристики. Так, наприклад, нейлон добре зберігає свою форму і не боїться при цьому установки на нього важких предметів.

На вибір хорошого матеріалу може впливати спосіб виготовлення ковроліну, наприклад:

  • Тканий ковролін. У своїй основі має джут, більш схожий на дрібну сітку;
  • Тафтінговий ковролін. Чи не менше зносостійкий і має верхній ворс, такого ковроліну схожий на петельки різної висоти, завдяки яким виходить своєрідний об’ємний візерунок. Хоча чищенні такий матеріал піддається досить важко;
  • Безворсовий покриття. Проводиться голкопробивним методом, в результаті чого виходить покриття, схоже на ферт. І хороший, для використання в приміщеннях з високою прохідністю.

Певних правил вірного вибору такого матеріалу, як ковролін, просто не існує. Більшою мірою тут все залежить від платоспроможності покупця. Так що вибір завжди залишається за ним.