Вибір покриття повинен задовольняти вимоги покупця за всіма критеріями, це стосується і ціни, і якості.

Пол повинен бути придатний протягом тривалого періоду і для значного зносу. Деякі варіанти підлогових покриттів не представляють якої-небудь складності і явних недоліків, наприклад, плитка у ванних кімнатах. Інші залежать від стилю і вартості самого будинку, а також від переваг самих господарів. Якщо ви будуєте будинок для продажу має сенс поговорити з місцевими ріелторами, щоб отримати уявлення про те, що покупці житла шукають в цьому районі.

У будь-якому випадку ціна, якість і стиль статі повинні відповідати інтер’єру і вартості будинку. Якщо ж ви захочете використовувати різні покриття для підлоги, наприклад плитку і ламінат, тоді для їх стикування радимо придбати спеціалізовані поріжки. Одним з найбільш затребуваних підлогових покриттів є кахельну підлогу, так як він має масу переваг. Плитка довгий час була і є найкращим варіантом для ванних кімнат, але покупці також люблять її в повсякденних столових, кухнях, коридорах, передпокоях і інших кімнатах.

З точки зору кольору і загальних стилів, на сьогоднішній день плитка є найбільш універсальним матеріалом для підлоги. Тут покупець знайде різні варіації: від крихітної мозаїки до великоформатної плитки для підлоги, а також плитку “під дерево”, в якій зовнішній вигляд деревини поєднується з міцністю кераміки.

Керамограніт і глазурована керамічна плитка є найбільш довговічними варіантами підлогових покриттів і вимагають мінімального догляду.

Плитка не повинна бути дорогою. Вона трудомістка для монтажу і вимагає відповідного підстави з цементного картону. Великі або складні типи плиток і їх установку краще залишити установника. Невеликі і прості роботи можуть бути виконані більшістю будівельників навіть з невеликим досвідом роботи з плиткою.

Оскільки плитка тверда і може бути холодною під ногами, краще не використовувати її в кімнатах житлових приміщень, таких як вітальні, спальні, сімейні кімнати і офіційні столові. Також будьте уважні при виборі плитки для вологих приміщень, таких як ванні кімнати. Вони повинні мати неслизьку поверхню для безпеки.

Вцілому кахельну підлогу – ідеальний варіант для кухні, ванній, передпокої, так як має високу вологостійкість і простоту догляду, що особливо необхідно в даних кімнатах.