Фартух – це не просто уніформа. Це частина корпоративного стилю і дисципліни, яка підсвідомо мотивує співробітників відповідально підходити до своїх обов’язків.

Так, наприклад, виконаний в єдиному стилі з логотипом на видному місці фартух для перукаря не просто захищає його від впливів хімречовин, а й демонструє клієнтам, що перед ними професіонал, який пишається місцем своєї роботи.

Хто і чому повинен носити фартухи?

Все ж основна функція фартуха – захищати одяг від забруднень, впливів високих температур. Але тут є й інша сторона: реклама бренду, а так само бажання пробудити в працівника відчуття причетності до спільної справи, команді, в якій він повинен працювати на загальний високий результат.

Фартух – невід’ємна частина зовнішнього вигляду співробітників таких сфер, як:

• охорону здоров’я;
• клінінг;
• громадське харчування;
• торгівля;
• обслуговування (перукарні, салони краси, готелі, готелі).

Без них ніяк не можна покоївкам, офіціантам, перукарям, продавцям, кухарям, майстрам манікюру/педикюру, барменам. Крім відповідності корпоративному стилю фартухи повинні бути зносостійкими (витримувати багаторазові прання), комфортними (не сковувати рухів, мати безліч кишень), виконаними зі спеціальних тканин, при необхідності швидко пристосовуватися під розмір зав’язками, липучками.

Стійкість до забруднень – властивість особливо потрібна, наприклад, фартукам для мастера маникюра або перукаря, оскільки працівникам цієї сфери часто доводиться стикатися з хімією, фарбами, клеями, які буває дуже важко відіпрати. А ще стильні, що ідеально підходять по фігурі фартухи – це та частина зовнішнього вигляду працівника, до якого візуально звикли клієнти, без яких перераховані вище професії вже й уявити не можна.

Особливості фартухів для офіціантів

Фартухи офіціантів – окрема тема. Багато власників солідних ресторанів, кав’ярень, кондитерських ніколи не одягнуть свій персонал в стандартну уніформу, а тільки в унікальні за стилем і дизайном фартухи, які підходять тільки під їх бренд. Саме тому фартухи для цієї професії відрізняються такою різноманітністю моделей і фасонів: фартух офіціанта короткий, довгий, із зав’язками на шиї, поясі та навіть стегнах. Тому бажаючим одягнути своїх працівників у щось ексклюзивне, слід звернутися до майстрів компанії FD-store, чия спеціалізація – розробка і пошиття брендового текстилю, изготовление папок из кожзама та інших корпоративних аксесуарів.