Графік робіт убереже від витрат часу, нервів і сімейного бюджету

Відсутність розеток в потрібному місці або підлоги різної висоти – очевидні ляпи невдалого ремонту. Тут варто продумати кожен крок!

Під час ремонту головне – точний розрахунок!

Тому ми разом з компанією СтройВек підготували ідеальний план хорошого ремонту:

1. Перепланування приміщення і заміна вікон

Починаємо із зносу перегородок. Згідно із законом перепланування необхідно заздалегідь стверджувати в держорганах. На цьому етапі також варто замінити старі вікна на нові. Краще не знімайте з двері заводську упаковку до завершення ремонту.

2. Установка вхідних дверей

Установка вхідних дверей на етапі ремонту дозволить:

  1. НЕ вирівнювати вдруге укоси (які страждають при демонтажі двері)
  2. акуратно укласти підлогове покриття впритул до дверної коробки

3. Вирівнювання підлоги і установка міжкімнатних дверей

Пол в санвузлах та прилеглому коридорі слід вирівнювати одночасно, щоб його висота була однаковою. Інакше ви не зможете якісно встановити міжкімнатні двері. Після монтажу дверного короба не поспішайте вішати самі двері на петлі – це краще зробити на завершальному етапі. Полотна міжкімнатних дверей можна навісити на завершальному етапі.

4. Прокладка комунікацій

Починаємо установку радіаторів, труб для підключення пральної машини, змішувачів, водонагрівача, посудомийки, ванни, мийок, душової кабіни.

5. Роботи по електриці

Слід заздалегідь спланувати розміщення розеток, вимикачів, освітлювальних приладів. Не забувайте про проведення кабелю для всіх побутових приладів – кондиціонерів, водонагрівачів, телевізора, інтернету, домофона та телефону.

6. Штукатурно-малярні роботи

Приводимо в порядок стелю і вирівнюємо стіни. Демонтажні та монтажні роботи проводяться по напрямку від стелі до підлоги

7. Оздоблення і укладання керамічної плитки

Схема «розкладки» плитки допоможе укласти її акуратно – стик в стик. Заздалегідь зробіть її на комп’ютері або намалюйте від руки.

8. Встановлення сантехніки

Висновки під сантехніку були зроблені раніше, тепер лише потрібно встановити всі прилади та обладнання. Обробку починають після закінчення розводки комунікацій

9. Чистова обробка

Час оформлення і фарбування стелі та стін, наклеювання шпалер і укладання підлогового покриття.

10. Встановлення освітлювальних приладів, розеток

При складанні кошторису закладайте 10-20% на непередбачений випадок. Ну і нарешті – установка освітлювальних приладів, декоративних рамок розеток, кріплення плінтусів. І ваш ремонт готовий!

І тепер, коли ви вже все знаєте, можна зайнятися самим цікавим – вибором складових, які прикрасять ваш будинок!