Незважаючи на те, що всі електричні теплі підлоги можуть монтуватися по будь-яких типів підлогових покриттів, все ж кожна з систем має свої особливості і характеристики, завдяки яким нагрів декоративного покриття може істотно відрізнятися.

Для того, щоб система була максимально ефективною в процесі експлуатації, перш ніж монтувати теплу підлога під плитку, та купити все необхідне, слід познайомитися з властивостями існуючих систем та замовити теплый пол расчет за посиланням.

Тепла підлога під ламінат, плитку, лінолеум

Зрозуміло, що ламінат, керамічна плитка, лінолеум – це різні матеріали, відповідно відсоток теплопровідності у них теж різний. Таким чином, знаючи характеристики кожної системи теплої підлоги, можна підібрати найбільш вдалу модель. Тут важливо розуміти, що в залежності від характеристик і якості системи, на теплу підлогу під плитку ціна теж може суттєво відрізнятися.

  1. Підлога під ламінат. Для таких оздоблювальних матеріалів найкраще підбирати системи плівкового інфрачервоного типу. Характеристики статі дозволяють рівномірно прогрівати покриття по всій площі. Немає необхідності робити стяжку.
  2. Підлога під плитку. Фахівці рекомендують в даному випадку зупинити свій вибір на провідних підлогах або використовувати мати. Невелика висота системи дозволяє монтувати підлоги навіть при невеликому шарі клейового розчину. Під стяжку краще укладати кабельну систему.
  3. Підлога під лінолеум. Даний матеріал універсальний, тому можна вибирати будь-який тип теплої підлоги. Єдиним моментом є лише той факт, яку суму грошових коштів ви бажаєте витратити на систему.

Стандартні квартири старого типу споруди не відрізняються хорошими показниками по тепловій ефективності. Ця обставина змушує людей шукати різні варіанти вирішення даної проблеми, особливо важливі в період міжсезоння. В даний час, коли централізовані системи опалення ще не підключені, особливо сильно потрібно додаткове джерело тепла, для створення гарного рівня комфортабельності проживання.

Найбільш поширеними системами, є електричні нагрівачі, які мають ряд недоліків, пов’язаних з високим споживанням електричної енергії. Більш практичним рішенням, яке готовий запропонувати магазин тепла підлога бачиться апріорі. Дана система відрізняється високим ККД, що підтверджується дослідженнями в різних країнах і при різних кліматичних умовах.

Додатково можна відзначити і такі переваги системи електричні теплих підлог, перед класичними обігрівачами:

  • правила організація циркуляції підігрітого повітря;
  • відсутність небезпеки парі експлуатації;
  • можливість застосування при будь-якому типі покриття підлоги.

Особливості монтажу електричної теплої підлоги

При прийнятті рішення купити і встановити теплу підлогу магазин повинен дати повну інформацію про його тип і можливості використання в тих чи інших умовах. Так само необхідно отримати дані по потужності системи, так як якісний обігрів можливий лише при правильному розрахунку потужності системи і її тепловіддачі.

Сам же процес монтажу проходить під час ремонту або зміни статевого покриття і супроводжується маніпуляціями підготовчого плану. Після проведення всіх робіт, система налаштовується відповідно до побажань користувача і працює в повністю автоматичному режимі. Допускається і внесення змін в даний режим, для чого необхідно переналаштувати блок керування.