Вже визначилися з фасадним матеріалом? Це будуть фіброцементні панелі? Але ж їх безліч. Як не заплутатися і вибрати те, що підійде саме Вам? Допоможуть наші поради.

Перша рекомендація – визначтеся зі стилем, настроєм будинку, який хочете мати. Деяким людям до душі провінційне життя, їм хочеться мати великий і красивий сад, клумби з троянд біля вікна.

Такий будинок може бути виконаний в різних архітектурних стилях – і в стилі ранчо, і в середземноморському, і в скандинавському. У випадку з цими стилями, багато чого буде залежати як від текстури, так і від кольору.

Наприклад, панелі з фіброцементу під камінь ближче до першого стилю, панелі під штукатурку – до другого, а до третього – плити під брус.

Однак у всіх трьох випадках колірна гамма повинна бути максимально наближеною до тієї, що існує в природі. Це дозволить Вам домогтися максимальної гармонії.

Якщо ж Ви до мозку кісток – міський житель, любите хмарочоси і сучасні технології, то в цьому випадку Вам варто звернути увагу на плити під цеглу, які допоможуть Вам відтворити популярний стиль лофт.

Також ці панелі можна буде використовувати і для внутрішньої обробки стін, щоб надати йому єдину концепцію.

Друга рекомендація – зверніть увагу на те, де буде знаходитися або вже знаходиться Ваш будинок. Іноді, архітектура будинків на вулиці є вирішальним фактором при виборі фасаду.

Адже вибиватися із загального стилю – не завжди доречно. Наприклад, якщо Ви живете в унікальному районі, де будинки мають білий фасад, великі панорамні вікна і створюють справжній сучасний «місто в місті», пропонуємо п плити, що імітують стару кладку, цегли будуть виглядати незграбно.

Третя рекомендація – подумайте, чи потрібен Вам креатив. Вибравши хорошу марку панелей, Ви можете зупинити свій вибір не на одному, а декількох типах плит і об’єднати їх так, як Вам захочеться.

Ви напевно бачили вдома в голландському стилі, в яких чітко виділяється величезний димохід, від фундаменту до самого даху. Цей стиль нагадує казкові житла, дарує відчуття затишку і європейського ретро-шику.

Ви запросто можете виконати цей архітектурний елемент за допомогою плит під колотий цегла, створюючи відчуття старовини. Також, можна використовувати панелі під камінь в якості облицювання цоколя, а штукатурними плитами обкласти основну частину будинку.

Крім того, плити укладаються як горизонтально, так і вертикально. Їх можна фарбувати, а на гладких – малювати цілі мурали.

Четверта рекомендація – перш ніж пропонуємо п панелі купити, ознайомтеся з фотографіями того, як вони виглядають на реальних об’єктах. Адже передача кольору у професійних фотографій може бути трохи більш перебільшеною.

Бажано, щоб це були фото з офіційного сайту виробника або його представника в РФ. Так Ви дійсно купите те, що замовляли.

П’ята рекомендація – не нехтуйте безкоштовним прорахунком на акційні товари. Іноді вигідна вартість конкретної моделі змушує поглянути на неї по-новому.

І в кінцевому підсумку Ви можете отримати абсолютно несподіваний результат, який буде набагато краще початкової ідеї. І це при більш вигідною ціною.

Звичайно, можна назвати ще безліч рекомендацій, але навіть цих буде достатньо щоб вибрати потрібний напрямок. Решта – допоможе зробити кваліфікований менеджер того магазину, який Ви вибрали.