Перед проведенням ремонту більшість людей задумаються про майбутній стиль свого житла, адже всі хочуть, щоб їх дім став затишним, а не нагадував хаотичне нагромадження речей.

В першу чергу треба визначитися в якому стилістичному вирішенні буде виконаний інтер’єр. Універсальний в цьому плані сучасний стиль, який не втратить своєї актуальності і кілька років по тому.

Існує безліч ідей, які можна реалізувати за допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів і технологій. Головне пам’ятати, що для сучасного стилю характерні лаконічність і простота, ніякого зайвого нагромадження.

Крім того, важливо грамотно поєднувати естетичні характеристики зі стильовим підтекстом, не забувши при цьому про атмосферу затишку. Оформлене житловий простір має у своєму розпорядженні до душевного відпочинку і навіювати заспокоєння.

Якщо ваш ритм життя передбачає емоційні, інтелектуальні та інформаційні перевантаження, то відмовтеся від яскравої палітри на користь ніжних пастельних тонів. Так ви зможете вдатися безтурботної релаксації після шаленого денного марафону.

Якщо ж ваша повсякденне життя здається вам одноманітною, сумній і нудною, то додайте фарб в свій інтер’єр. Тільки не впадайте в крайнощі, все повинно бути дозовано і помірковано, акцентні кольорові плями самий підходящий варіант.

Дизайн в сучасному стилі хороший тим, що в ньому можна міксувати найрізноманітніші дизайнерські ідеї. Крім того, це відповідний полігон, щоб реалізувати свої творчі задуми.

Даний стиль не має на увазі дотримання класичних канонів. Основна мета – сполучуваність фактур, відтінків, форм і дотримання почуття міри. Створений інтер’єр не повинен бути ідеальним, він повинен бути житловим і затишним.

Слід також врахувати, що сучасний інтер’єр не передбачає показної розкоші (це, як то кажуть, вже минуле століття).

Зараз актуальне “інтелектуальний” комфорт, тобто максимальну зручність проживають з використанням сучасної техніки.

Дизайн в сучасному стилі можна реалізувати в приміщенні будь-якої площі. Він вдалий як в невеликих квартирах, так і просторих апартаментах. Головне, знайти свій варіант реалізації задуманого.