Ізоляція автомобіля від негативного зовнішнього впливу навколишнього середовища має першорядне значення для збереження функціональності. Це безпосередньо залежить від створених в гаражі умов утримання. Саме тому стільки уваги приділяється вибору правильної по конфігурації в’їзний системи. Часто навіть потрібно індивідуальне виготовлення воріт для гаража за своїми параметрами і з додатковими опціями.

Ряд сучасних європейських виробників спеціалізується на виробництві різних видів в’їзних конструкцій. Це, зокрема, підйомно-секційні, рулонні, поворотні, розсувні і складні моделі. Перші три типи, замовити яеі можна на сайті http://vorotass.ru/catalog/garazhnye_vorota, є найбільш популярними для установки в приміщенні побутової парковки.

Автоматичні ворота – порятунок для автомобілістів. Тому бажаючих обладнати місце для паркування приміщення саме такою системою стає все більше і більше з кожним роком. Але єдиної думки, які купити автоматичні ворота в гараж, так і не сформувалося. Тому пропонуємо порівняти переваги 3 популярних моделей, щоб спростити завдання вибору.

Переваги популярних моделей воріт в гараж

Автоматичні ворота більшістю виробників випускаються в трьох конструкційних варіантах:

Секційні. Полотно сформовано з окремих секцій, які рухаються по напрямних і завмирають під стелею у відкритому положенні. Напрямні, в свою чергу, монтуються всередині гаража накладних способом. Секційні ворота майже повністю витіснили інші варіанти систем завдяки хорошим теплоізоляційним показниками, зручності користування, доступною ціною і непоганому зовнішнім виглядом.

Відкатні. Полотно від’їжджає в сторону вздовж отвору, зупиняється паралельно стіні до запитання. Переваг у воріт багато: не заважають проїзду, спрощують паркування, дозволяють використовувати всю корисну площу для здійснення маневрів.

Орні. Полотно складається з двох окремих стулок (рідше одного), які кріпляться до опор за петлі. Серед переваг орних воріт відзначають простоту і універсальність виконання, надійність і довговічність.

Багато переваг у секційних, відкатних та розпашних воріт перетинаються, тому для вибору фаворита слід розглянути їх недоліки. Так, секційні системи мають обмеження по ширині перекриваються отворів (залежить від виробника), а відкатні – досить громіздкі, тому що вимагають простору для здійснення відкату. Орні ворота потребують наявності місця для відкриття стулок – великого, нічим не заставленого під’їзду.

Як вирішити, що купити?

При виборі автоматичних воріт в гараж просто не буде, адже система купується не на один рік і потрібно врахувати велику кількість нюансів. Але впоратися з завданням можна, для цього обов’язково дивляться на:

  • розмір, конструкцію і інші особливості гаражного отвору;
  • можливість вибору зовнішнього вигляду полотна;
  • наявність сервісу і гарантій виробника.

Виготовлення автоматичних воріт строго під розмір гаражного отвору замовника з можливістю персоналізації зовнішнього вигляду стулок, а також комплексним сервісом і гарантією, виконує компанія Ворота Буд Сервіс. Бренд офіційно представляє продукцію заводів-виробників, тому реалізує системи за найнижчими цінами на ринку.