Офісні працівники знають про всі проблеми, пов’язані з сидячою роботою, не з чуток. Тому, щоб хоч якось полегшити їхню долю, слід ретельно вибирати офісні крісла. Вони повинні забезпечувати максимальний комфорт представникам розумової праці.

Асортимент офісних крісел дивує своєю різноманітністю. При виборі цього виду меблів слід звернути увагу на форму каркаса і ущільнення на оббивці. Саме ці деталі будуть підтримувати правильну поставу сидить в ньому людини протягом робочого дня.

Мобільність офісних крісел також має значення. На багато сучасних вироби даного виду встановлені коліщатка для пересування. Наявність цієї деталі позбавляє співробітників офісу від додаткових фізичних навантажень, пов’язаних з переміщенням меблів, а також робить крісло більш функціональним і зручним.

Щодо ступеня жорсткості офісні крісла можна купити 3-х видів: жорсткі, напівм’які і м’які. Найбільш затребуваними є напівм’які крісла. Вчені прийшли до висновку, що працездатність співробітників офісу підвищується на 30%, якщо вони проводять робочий день в зручному кріслі, а не на звичайному стільці.

Кожна людина має свої анатомічні особливості, тому велике значення при виборі крісла має можливість відрегулювати його окремі деталі. До таких деталей відносяться: підголовник, підлокітники, висота крісла, кут нахилу спинки та інше. Також ніхто не відміняв екологічні вимоги до подібного виду меблів. Оббивка крісла повинна бути гіпоалергенна.

Крісло начальника

Умовно офісні крісла ділять на крісла для начальства, персоналу та відвідувачів. Респектабельність і зручність – головні вимоги, що пред’являються до крісла керівника. Ця деталь інтер’єру є показником престижу компанії.

Значний вид мають подібні вироби з оббивкою з натуральної шкіри, сталевим хромованим підставою і дерев’яними підлокітниками. Додаткові зручності можуть створити функції масажу і підігріву.

Дизайн і колірна гамма

Максимально популярні чорні крісла, також в ходу коричневий і бежевий кольори. Якщо для оформлення офісу будуть запрошені дизайнери, то ці умільці можуть дозволити внести в строгий діловий стиль трохи сучасних мотивів.

В такому випадку крісла можуть бути яскравих кольорів, наприклад, помаранчеві або червоні. Подібні нововведення досить добре сприймаються відвідувачами і клієнтами компаній, оскільки вони роблять наше життя різноманітніше і цікавіше.