Зазвичай будь-який ремонт у квартирі дозволяє своєму житлу надати нового вигляду і фарб.

Однак найчастіше це враження псують досить стійкі запахи після проведеного ремонту.

За допомогою використання сучасних технологій ремонтні роботи в будинку можна провести досить швидко, але деякі речовини, які легко і швидко наносяться на поверхні, хоч і надають їм красивого естетичного вигляду, але видають запахи, які можуть негативно позначитися на здоров’ї.

Як відомо практично не пахнуть водоемульсійні фарби, в порівнянні з лакофарбовими матеріалами обробки, також бажано використовувати матеріали в ремонті натуральні. Але не все так страшно, оскільки є деякі перевірені методи, які дозволять прибрати з приміщення запахи, що залишилися після ремонту.

Способи

Солона вода допоможе

Насамперед добре провітріть тривалий час приміщення, після чого, якщо запах залишився, поставте по кутах приміщення тару з солоною водою і часто через 2-3 дня запах фарби зникає, але приміщення ще раз потрібно добре провітрити.

Вологе прибирання

Також може допомогти вологе прибирання і в воду, якої ви будете мити все поверхні в будинку, потрібно додати чайну ложку оцтової есенції. У цьому ж розчині можна змочити непотрібні ганчірки і розвісити їх по всьому приміщенню. Зазвичай після цього ганчірки доведеться викинути.

Активоване вугілля і м’ята

Таблетки вугілля можна розтовкти в різних кутках приміщення, також одночасно з вугіллям можна розставити по кутах ємності з холодною водою, в яку заздалегідь потрібно розкришити листя м’яти. М’ята також добре може поглинати запахи, як і активоване вугілля.

Приємний аромат кави

Свіжозмелені зерна кави теж непогано вбирають запахи, хоча для цього можна використовувати і простий розчинну каву. У приміщенні з неприємним запахами потрібно розставити кілька тарілочок з кавою, який вбере в себе неприємні запахи і наповнить замість приміщення приємним кавовим ароматом.