З кожним роком білоруські дерев’яні меблі набирають все більшої популярності в нашій країні. Причина тому – їх висока якість і привабливі естетичні показники.

Щодо останнього пункту варто зауважити, що дизайн постійно вдосконалюється, стає більш елегантним і сучасним, що не може не радувати споживачів.

Велика розмаїтість білоруської дерев’яних меблів від провідних виробників за привабливими цінами ви зможете знайти в фірмовому магазині.

Білоруська дерев’яні меблі та їх переваги

Своєю популярністю білоруська меблі зобов’язана двом найважливіших факторів:

1. Майстерності меблевиків, які розробляють і виготовляють її.

2. Матеріалу з якого дана меблі виготовляються.

Основою всіх меблів служить тільки екологічно чиста деревина без будь-яких шкідливих складових, що виростає і заготовляється на території Республіки Білорусь. Ніякого імпорту невідомого походження.

А вже про білоруських гаях і лісах з їх рідкісними породами деревини відомо всім. Такі природні багатства і сприяли розвитку меблевої індустрії, яка завойовує все більше число прихильників.

Але мало виготовляти меблі з хорошої сировини, необхідно подбати і про якість виробництва. Упор білоруських виробників спрямований на те, щоб дотримуватися всіх стандартів, норм, які регламентуються нормами.

Відповідно, на виході виходить не одноразова мотлох, нерідко зустрічається у продажу, а дійсно гідні моделі, які будуть радувати споживача своїми експлуатаційними характеристиками не один рік.

Чи не розчаровує і дизайнерська складова, яка може скласти здорову конкуренцію багатьом зарубіжним предметів меблювання.

І, що найголовніше, покупець може придбати гідну меблі для свого інтер’єру за цілком прийнятною ціною. Йому не доведеться переплачувати пристойну суму за бренд.

Звичайно, дерев’яні меблі буде коштувати дорожче, ніж її побратими з ЛДСП або МДФ, а й естетика, погодьтеся, в даному випадку непорівнянна, а вже про екологічність в даному випадку і говорити не потрібно.

Однозначно, людина буде відчувати себе більш комфортно в оточенні натуральної дерев’яних меблів, а не поруч з імітацією такої.

Єдине, про що необхідно пам’ятати при покупці таких меблів, це про дотримання вологісного режиму в будинку.

При вологих або сухих умовах дерев’яні меблі почне втрачати свої якісні характеристики.

Але це не такий істотний мінус, щоб відмовлятися від натуральної дерев’яної меблів, плюсів у якій набагато більше.