Дерев’яний плінтус має багато плюсів. Найголовніший – це екологічність матеріалу.

Другою перевагою є великий асортимент доступних кольорів, стилів. Дерев’яні плінтуси будуть доречні практично в будь-якому інтер’єрі приміщення. За допомогою цих виробів можна втілити в реальність безліч дизайнерських задумок.

Третій плюс – це довговічність. Власники дерев’яних плінтусів можуть не турбуватися про якість виробу через 5 років і більше. Якщо профіль буде перебувати в нормальному середовищі, то він прослужить довго.

Є й інші плюси використання дерев’яних плінтусів. Пропонується більш детально ознайомитися з ними:

  • Дерев’яні плінтуси не бояться перепаду температур і вологості при тому, що вони є екологічно чистими виробами.
  • Виріб дуже легко впорається з основним завданням, що полягає в створенні плавного переходу між 2-ма поверхнями і приховуванні проблем, дефектів. Але важливо знати, що багато моделей мають маленьку товщину, що може трохи ускладнити вибір елементів. По висоті такі вироби, так само як і багато інших варіанти мають різну висоту. Невеликі вироби майже не є в наявності в магазинах, через слабку міцності даних елементів.
  • Відмінна декоративна частина. Тільки невелика кількість матеріалів може зрівнятися за своїм виглядом з природним деревом. Але є деякі стильові обмеження, тому рекомендується продумувати заздалегідь про поєднання підлогових елементів з покриттям поверхні.

Є й інші переваги використання дерев’яного плінтуса. Наприклад, можна відзначити плюси монтажу даного профілю. За-перше, процес можна виконати за прийнятні терміни, якщо заздалегідь розрахувати потрібну кількість матеріалів. Провести підрахунок досить просто. Для цієї мети потрібно заміряти периметр простору, а з нього відняти прорізи дверей і вбудовані меблі. По-друге, для фіксації є кілька методів, які підходять до певних випадків.

Кріпити дерев’яний плінтус можна на саморіз або цвяхи. Ці варіанти кріплення є найнадійнішими, деталі кріпляться досить жорстко, що виключає відставання від покриття.

Слід враховувати, що роботи виконується по рівних площинах, т.к елементи підлоги не можуть згинатися.