На даний момент, металопрокат має широке поширення по всьому світу. Застосовується, практично, в усіх сферах промисловості, від кораблебудування, до будівництва.

Здебільшого, металопрокат зручний завдяки своєму зовнішньому вигляду, великій різноманітності і зручності роботи з ним. Наприклад, при будівництві використовується сталева арматура. Вона робить бетон в кілька разів більш стійким до атмосферних впливів. Якщо на будинок буде надаватися сильне впливу вітру, як у висотних будівлях, бетон просто розвалиться від власної ваги. Арматура робить його більш гнучким і стійким, що дозволяє навіть найвищим хмарочосом стояти і не хитатися. І це тільки один приклад. Той же Емпайр Стейт Білдінг був першою будівлею, де застосували цікаву технологію, в якій весь каркас будувався з металопрокату, а цеглу були подібно шпалер або штор. Таким чином вийшла досить стійка конструкція. Але це тільки кілька застосувань подібного роду галузі. Насправді, вона набагато більш поширена і використовується у величезній кількості сфер.

Застосувань у металопрокату багато, але для створення конструкцій його потрібно придбати. Найчастіше, металопрокат купується на найближчому будівельному ринку, але найкраще придбати його від інтернеті. Тут більше вибір і якість продукції набагато вище. А тепер давайте подивимося, яким він буває.

Яким буває металопрокат?

В першу чергу, він ділиться на чорний і кольоровий. Чорний метал – це різні сплави заліза і вуглецю. Тобто, це сталь і чавун. Використовується там, де потрібна максимальна надійність і тривале використання. Сталь забезпечує максимальну міцність. Арматура так само виробляється із сталі. Застосувань у такого роду різновиди дуже багато. Наприклад, це може бути будівництва, складання верстатів, різні види ремонту техніки, де потрібно поставити вал, шпиндель і так далі.

Кольоровий метал більш різноманітний. Сюди входить латунь, мідь, алюміній і багато інших метали. Вони володіють меншою міцністю, але зате більш гнучкі. Так само мають масу застосувань, де потрібно, наприклад, легкість і простота обробки. Наприклад, гіпсокартонні стіни ставлять саме на алюмінієві профілі, які дуже легкі, просто монтуються і легко ріжуться.