Більшість житлових будинків в будь-якому місті не можуть похвалитися квартирами з просторими кухнями. Тільки сучасні новобудови поступово відходять від малогабаритних кухонь до просторих приміщень з повноцінною обідньою зоною.

Яких би розмірів була кухня, в ній хочеться створити комфорт і затишок, а так само зробити її багатофункціональним приміщенням. Одним з цікавих рішень для кухні є диван зі спальним місцем. М’яка комфортна меблі розташовує до розслаблення і відпочинку під час прийому їжі і за чашкою чаю. Незручні табурети давно вже пішли в минуле, сьогодні, кухня це не тільки приміщення, в якому людина сіла, поїв і пішов у своїх справах.

Багато обладнають кухонне приміщення телевізором, дуже зручно, прийшовши з роботи, розслабитися на м’якому дивані за кухлем чаю і переглядом улюбленої телепередачі. Додаткове спальне місце це завжди виграшний варіант, адже зовні кухонні дивани зі спальним місцем нічим не поступаються звичайним, зате їх трансформоване спальне місце дозволить зі зручністю розмістити одного, що затримався в гостях. Модель кухонного куточка, як і всі меблі, підбирається виходячи з розмірів приміщення, а вартість розраховується в залежності від обраних матеріалів і габаритів.

Величезний вибір м`яких меблів для кухні ні кого не залишить без покупки, але все ж завжди є можливість замовити ексклюзивні меблі за індивідуальним ескізом. У будь-якому випадку необхідно заздалегідь продумати, скільки людина зможе одночасно розміститися на дивані і скільки членів сім’ї, які повинні з комфортом користуватися обідньою зоною щодня.

Спальне місце, найчастіше, вибирається стандартне, тому, як навіть якщо всі члени сім’ї не відрізняються високим зростом і великим статурою, ви не можете знати заздалегідь, який гість може залишитися у вас ночувати.

За дизайном і кольоровою гамою кухонні меблі повинна поєднуватися, але якщо у вас невелике приміщення краще віддавати перевагу меблів не дуже темних тонів, що візуально вона не захаращувала простір. При виборі м’яких меблів для кухні, майте на увазі, що кухонний куточок не повинен перекривати доступ до ящиків і іншим потрібних об’єктів.