Залізобетонні труби користуються великою популярністю як серед індивідуальних будівельників, так і серед великих будівельних фірм, що займаються проектуванням і прокладкою інженерних комунікацій як в містах, так і за їх межами.

Цілком закономірно постає питання про пошук найбільш професійного постачальника, які не тільки пропонує максимально якісний товар, але і передбачає бажання клієнта і може дати безліч цінних порад і рекомендацій з вибору, установки і монтажу залізобетонних труб.

На жаль, сьогодні представлена ​​велика кількість як заводів ЗБВ, так і «перекупників», які самостійно не займаються створенням залізобетонних труб і іншого ЗБВ продукції. Ваше завдання – знайти саме виробників, які безпосередньо займаються створенням ЗБВ виробів різного профілю тут. При виборі того чи іншого постачальника звертайте увагу і на досвід роботи. Мабуть, це найбільш важливий фактор: чим давніше фірма працює, тим більшим досвідом вона володіє.

Окремого розгляду заслуговує цінова політика тієї чи іншої компанії. Фірми, що пропонує залізобетонні вироби за рекордно низькою ціною, як правило, змогли заощадити при виробництві. Можливо, використовувався бетон не належної якості. Слід знати, що виробництво ЗБВ продукції можливо тільки з використанням бетону марки М200 – М500. Менш якісний бетон позначиться на ефективності одержуваних залізобетонних труб – вони просто не зможуть витримувати ті навантаження, захист від яких необхідно забезпечувати.

Незайвим буде знати, як створюються залізобетонні труби. Спочатку в спеціально створену форму, що стоїть на горизонтальній рівній підставці, закладається арматура. Вона повинна бути новою, тобто не являти собою лом, метал якого встиг «втомитися». Потім заливається розчин бетону потрібної марочної міцності. Після чого починається утрамбовка: на спеціальному обладнанні, яке створює відчутні вібрації, досягається видалення пустот і їх заповнення розчином. В ході цього процесу необхідно постійно доливати бетон в форму залізобетонної труби, так як він «витрачається» на порожнечі. При цьому необхідно забезпечити відсутність виступаючих частин арматури з бетону: в іншому випадку іржа не змусить себе довго чекати і незабаром добереться навіть до внутрішньої частини арматури, що істотно погіршить експлуатаційні характеристики майбутнього виробу.

Транспортування повинна забезпечуватися спеціальним транспортом, підготовленим для пересування важких залізобетонних труб. Усередині вони повинні бути обладнані спеціальним покриттям, що поглинає вібрації, так як найменша перевантаження може привести до появи тріщин на тілі залізобетонної труби. При прийомі залізобетонної труби слід звертати на це увагу, так як зайва поспішність може призвести до повної руйнації майбутньої комунікації.

Компанії, що давно працюють в області ЗБВ і встигли зарекомендувати себе як надійний і досвідчений партнер в області ЗБВ і виробництві залізобетонних труб, в переважній більшості випадків пропонують власні послуги доставки: вона в своєму розпорядженні необхідну парком вантажних автомобілів, підготовлених до транспортування такого роду товарів. Фірми ж, які працюють недавно, як правило, не мають можливості логістики і пропонують самовивезення – це вагомий, але не єдиний критерій, за яким можна обчислити дилетанта. Тому при покупці ЗБВ, зокрема, залізобетонних труб, звертайте на цей пункт особливу увагу.