На сьогоднішній день найбільш актуальними і зручними вважається корпусні меблі. Вони комфортні у використанні, відрізняється стильним виконанням і, що важливо, економлять місце.

Особливу популярність серед сучасних корпусних меблів завоювали шафи-купе. Але мало хто знає, що оптимальним ергономічним рішенням не є класичні кутові шафи, а їх різновид – трапецієподібні кутові шафи.

Конструктивні особливості трапецієподібних кутових шаф-купе

Трапецієвидний кутовий шафа-купе являє собою модель, яка має скошені фасади, розширені дверні прорізи і розсувну систему. Даний шафа в якійсь мірі схожий на невелику гардеробну.

При виготовленні даного шафи використовують товсті листи ДСП із спеціальним покриттям, яке захищає дані меблі від ударів, потертостей та інших механічних пошкоджень.

Нижня частина шафи посилюється спеціальними регульованими опорами. Безсумнівний плюс такої моделі полягає в тому, що подібна конструкція відрізняється великою місткістю, а всі наявні відсіки доступні і зручні у використанні.

“Начинка” трапецієподібної шафи-купе

На зовнішній вигляд такого шафи в значній мірі впливає дизайн бічних стінок, які можуть бути округлими і незграбними. Також на зовнішній стороні шафи може бути реалізований найрізноманітніший декор, який надає йому індивідуальні риси.

Внутрішнє оформлення шафи може бути стандартним або ж виконано відповідно до потреб і перевагами замовника. Якщо ви самі вибираєте “начинку” для своєї шафи, то зверніть свою увагу на зручність його використання.

Так вам необхідно буде визначитися з кількістю відкритих полиць, з кількістю ящиків, наявністю додаткових дверцят. А також подумайте яка фурнітура вам потрібна в шафі, а від якої можна і відмовитися.

Не забудьте про наявність штанг для розміщення речей на вішалках. Кількість штанг залежить від кількості наявних речей і розташовуватися вони можуть по всьому периметру шафи.

Крім того, штанги можна розміщувати друг над другом для коротких речей, так місце в шафі буде використано більш раціонально.

Варто зазначити, що для трапецієподібний кутовий шафа-купе потребує додаткового штучному освітленні, інакше шукати в ньому речі буде проблематично.

Реалізувати штучне освітлення можна за допомогою внутрішньої світлодіодного підсвічування, яку мають у своєму розпорядженні на даху шафи або на дверцятах.